Pozvánky a konkurzy

Konkurz do nového muzikálu “Nezemřela jsem” o životě Evy Olmerové


Nezávislá divadelní společnost NaDřeň Vás zve na konkurz do nově připravovaného muzikálu “Nezemřela jsem… obrazy ze života Evy Olmerové” s v režii Zuzany Offenbartl Dovalové, choreografii Zuzany Pokorné a s hudbou Viktora Dyka. Muzikál se bude uvádět od dubna 2013 v Praze. 

Konkurz na hlavní, vedlejší role a company se uskuteční v Praze (místo a čas bude upřesněn e-mailem po zaslání přihlášky) 2.- 3.12.12 ve dvou kolech a bude se skládat z pěvecké, taneční a herecké části. Hledáme ženy 15 – 40 let a muže 15 – 65 let. Přihlásit se můžete na emailu nezemrelajsem@seznam.cz, kde Vám odpoví také související dotazy. Uzávěrka přihlášek je 30.11.2012.

Nový muzikál pro Vás budeme i nadále sledovat…


Pozvánky a konkurzy
Bára Basiková zazpívá v Divadle Kalich poprvé na komorním recitálu (+ soutěž o 3×2 vstupenky)
Pozvánky a konkurzy
Konkurs na celé obsazení muzikálu ČARODĚJKA (Wicked)
Pozvánky a konkurzy
Jan Kříž zazpívá pro Kryštofa
 • Kejkej

  Víš, že to sem nepatří, ale zaslechla jsem něco o připravovaném muzikálu o Sidonii Nádherné – nemáte někdo nějaké podrobnější informace?


 • Kejkej

  oprava – Vím


 • Ondřej Doubrava

  Také jsem něco zaslechl během prvního Adventního koncertu na ČT (teď doufám, že si to nepletu), dá se usuzovat, že to možná bude projekt pražského Ungeltu, kde by to mimochodem nebyl první muzikál (bohužel se mi zdá, že uvedení Lloyd Webberova Líp se loučí v neděli (Tell Me On A Sunday) navzdory ocenění upadlo spíš v zapomnění, tuhle jsem to testoval jako “trochu těžší soutěžní otázku” a moc jsem se nechytal.


 • luděk

  Původní český komorní muzikál pro Martu Kubišovou a Anetu Langerovou. Spoluúčinkují Milan Hein, Ondřej Novák, Igor Orozovič a hudební skupina Karla Štolby nebo Petra Maláska.
  Příběh, inspirovaný nevšedním osudem baronky Sidonie Nádherné, poslední majitelky zámku Vrchotovy Janovice. Kromě barvitého osobního života krásné a inteligentní baronky, přibližuje komorní muzikál také pohnuté historické okamžiky naší země a co by ctitelé baronky v něm vystupují významní muži minulého století, vídeňský novinář a literát Karl Kraus,malíř Max Švabinský či básník Rainer Maria Rilke.
  Režie Pavel Ondruch, světová premiéra v červnu 2013 na Letní scéně Divadla Ungelt.


 • luděk

  Touha jménem Einodis. těšim se