Pozvánky a konkurzy

Vídeň a muzikál “Elisabeth” s občanským sdružením Felix


Jen málo evropských měst nabízí svým návštěvníkům tolik možností jako Vídeň – město slavných dějin, velkých osobností i vyhlášených kaváren. Město s jedinečnou atmosférou, kdysi tak důležité pro české dějiny.

Vizuál nového nastudování

Vídeň je také neodmyslitelně spjatá s osobností císařovny Alžběty zvané Sisi, která byla považována za jednu z nejkrásnějších žen své doby. Její životní osudy fascinují dodnes, neboť v sobě skrývají mnohá tajemství i poselství. Na cestě za jejich odhalením navštívíme Schönbrunn a Hofburg (sídla habsburských císařů), i historické centrum Vídně. Projdeme také muzeum císařovny a interaktivní muzeum hudby. Putování po stopách císařovny Sisi završíme návštěvou vyhlášeného divadla Raimund Theater, kde se budeme moci seznámit s místní pověstnou vysokou úrovní hudební i divadelní: zhlédneme muzikál Elisabeth, který je jedním z nejvěrnějších uměleckých zpracování života Alžběty a patří mezi nejlepší evropská muzikálová díla vůbec.

Akce je určená všem, kdo mají chuť cestovat a získávat nové podněty a nevšední zážitky. Zároveň podporuje integraci, tzn. mohou se jí účastnit také lidé se zdravotním postižením. Podrobné informace a možnost přihlašování najdete na internetových stránkách http://www.postopach-sisi.webnode.cz.

Termín: 18. – 21. 10. 2012. Cena: 4 900 Kč, při závazném přihlášení do 15. 9. 2012 platí akční cena 4700 Kč. Cena je částečně dotována a zahrnuje: ubytování, stravu, dopravu do Vídně i po Vídni, veškeré vstupy na kulturní památky a vstupenku do divadla.
Kontakt: postopach@felix-os.cz, 603 183 877 (Vlaďka Tomášková)

Akci pořádá občanské sdružení Felix, jehož posláním je pomoc při aktivní oboustranné integraci dospělých osob se zdravotním postižením a bez něj.

Poznámka Musical.cz: S občanským sdružením Felix máme výbornou osobní zkušenost, minulý rok pořádalo krom jiných akcí i výlet na vídeňské nastudování “Tanz der Vampire”. Detaily o chystané výroční inscenaci “Elisabeth” si můžete připomenout v našem článku.

Copyright vizuálu muzikálu: Vereinigte Bühnen Wien (Spojené scény vídeňské)


Pozvánky a konkurzy
Doprovodný program kampaně “Pomozte svému divadlu” v Praze a Brně zahrne i muzikálová vystoupení
Brno
Konkurz do muzikálu Sněhurka a já
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení dětské role do muzikálu DĚTI RÁJE
  • Ondřej Doubrava

    Právě jsme se dozvěděli, že na prodloužený víkend ve Vídni nejen s Elisabeth je ještě hodně volných míst, tak neváhejte a hlašte se, takovýchto sympatických nadšeneckých akcí, které vám naservírují výpravu za muzikálem bez starostí moc není. A můžeme se tam spolu potkat, jmenovitě tedy se mnou. ;-)