Pozvánky a konkurzy

Pořad “Náš život s muzikálem” a pěvecká soutěž “Česko zpívá” míří do Trutnova


Dnes Vám přinášíme dvě pozvánky na zajímavé akce v Trutnově: „Česko zpívá“ je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí: Slovensko, Polsko, Německo… Semifinále a finále této soutěže se za účasti hvězdné poroty uskuteční 20. a 21. dubna 2012 ve Společenském centru UFFO v Trutnově, kde bude mít i další zastávku muzikálová show „Náš život s muzikálem“.

Začátkem října 2011 byl vyhlášen již VI. ročník soutěže a na konci ledna 2012 proběhla uzávěrka přihlášek. Do soutěže se přihlásilo celkem 411 zpěváků a zpěvaček. Porota na základě poslechu jejich nahrávek rozhodla, že do výběrových kol postoupilo 301 soutěžících. Výběrová kola (kde Musical.cz zasedl v porotě) proběhla v Praze a Olomouci první únorový týden a soutěžící zde zpívali již naživo před porotou. Do semifinále postoupilo 78 soutěžících, ti již budou bojovat o postup do finále právě v UFFU.

Složení finálové poroty bude „hvězdné“, usednou v ní producenti, manažeři, hudební profesionálové a celebrity. V čele zasedne Eduard Klezla (profesor zpěvu), dále Milan Herman (hudební producent), Kamila Nývltová (zpěvačka a patronka soutěže), Bohouš Josef (zpěvák), Tomáš Savka (zpěvák), Renata Drössler (zpěvačka a herečka), Veronika Zaňková (zpěvačka), Lukáš Černý (hudební producent, kytarista) a jiní. Další cenu udělí diváci v sále a V.I.P. porota složená z partnerů soutěže.

Hodnotí se celkový dojem soutěžícího, originalita, styl oblečení, choreografie, výběr a podání písně a především kvalitu zpěvu. Soutěž si klade za hlavní cíl podpořit pěvecký talent dětí a mládeže – objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se.

Eduard Klezla

Kamila Nývltová

Patronkou soutěže je zpěvačka Kamila Nývltová, která na předchozí ročník vzpomíná takto: „Na poslední ročník soutěže Česko zpívá vzpomínám samozřejmě velice ráda, protože jako v  každém ročníku se zde ukázalo mnoho nových nadějných talentů. Až mě překvapilo, jak veliká konkurence mi roste!. Tento ročník jsem si užila naprosto úžasně, měla jsem tam mimo jiné i vystoupení se svoji kapelou FANCY FREE.“

V rámci pěvecké soutěže Česko zpívá proběhne 20. dubna 2012 od 19 hodin ve Společenském centru UFFO koncert osobností české muzikálové scény nazvaný „Náš život s muzikálem“. V Trutnově vystoupí zpěvačky Kamila Nývltová, Linda Finková, Renata Drössler a zpěváci Bohouš Josef a Tomáš Savka.

Náš život s muzikálem - Trutnov

Program koncertu se skládá ze dvou částí, v té první části zaznějí písně z domácích i zahraničních muzikálů (např. Kleopatra, Dracula, Kat Mydlář, Bídníci, Krysař, Osmý světadíl…), v druhé pak interpreti zazpívají písně z vlastní tvorby. Pěvecké výkony jsou obohaceny rozhovory s jednotlivými zpěváky a kuriózními historkami z jejich života a umělecké dráhy.

Tento hudební program se již představil a sklidil úspěch např. v Nymburku, Náchodě či Jaroměři. Ještě před Trutnovem, se show představí 12. dubna 2012 v Nové Pace. Pakliže chcete, aby “Náš život s muzikálem” zavítal i do vašeho města, kontaktujte vaše kulturní zařízení nebo se obraťte na zastupující agenturu ART PRESTO.

Vstupenky do Trutnova zakoupíte ve Společenském centru UFFO a nebo on-line ZDE

Ukázky z “Náš život s muzikálem”


Pozvánky a konkurzy
Tomáš Hundža zve na muzikálový absolventský koncert do Divadla Broadway
Pozvánky a konkurzy
Pozvánky na tři brněnské koncerty
Pozvánky a konkurzy
Muzikálové trio SPOLEČNĚ v Hudebním divadle Karlín
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!