Pozvánky a konkurzy

Tomáš Savka oslaví třicáté narozeniny koncertním turné


Zlaté i platinové album a patnáctka muzikálových rolí. To je jen stručný výčet dosavadní kariéry českého zpěváka Tomáše Savky. Letos na podzim oslaví muzikálový zpěvák 30. narozeniny a jako dárek dá sobě i svým fanouškům turné, při kterém rozezvučí Brno, Pardubice a Českou Lípu nejznámějšími českými a světovými muzikálovými a swingovými melodiemi.

“Je to vlastně takové turňátko než turné. Nepůjde zase až tolik o mé jubileum, jako spíš o to, aby se diváci bavili a živá muzika je chytla,” říká Tomáš Savka.

Za doprovodu smyčcového kvarteta a jazzového tria se na koncertech po jeho boku představí i dva hosté, dvě muzikálové zpěvačky Radka Fišarová a Markéta Procházková, kterým je také blízký swing a šanson.

Tomáš Savka Radka Fišarová Markéta Procházková turné koncert

Plakát turné

O Tomáši Savkovi: Cestu mu otevřela premiérová řada soutěže Česko hledá Superstar. Poté vydal dvě alba, za která dostal zlaté a platinové album. V současnosti je jedním nejobsazovanějších muzikálových zpěváků. Za roli Kenickieho v muzikálu Pomáda byl v roce 2013 v širší nominaci na cenu Thálie. Zároveň také pravidelně koncertuje po České republice s předními českými big bandy.

Na turné Tomáše Savky můžete vyrazit 12. října do Brna, 19. října do Pardubic a 8. listopadu do České Lípy.

Předprodej vstupenek v hodnotě 300 – 400 Kč probíhá v sítích Ticket Art, Ticketon či přímo v místě konání.

ON-LINE předprodej
Předprodej v místě konání
Další místní předprodeje

Pozvánky a konkurzy
Konkurz na hlavní, vedlejší role a company do české premiéry muzikálu ROCKY
Pozvánky a konkurzy
“Večer světových muzikálů” Jana Kříže a Michaely Noskové v Kladně a Praze
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do CZECH CABARET SHOW na novou sezónu