Pozvánky a konkurzy

Markéta Procházková a Bára Smejkalová zvou na společný koncert


Markéta Procházková a Bára Smejkalová pro své fanoušky připravily společný akustický koncert, který proběhne 15. října 2019 od 19:00 hodin v Domě U Kamenného zvonu v Praze.

Markéta Procházková a Bára Smejkalová se seznámily při zkoušení muzikálu Rent v Divadle Na Prádle. Od té doby spolu několikrát spolupracovaly. Markéta se objevila jako host na desce Bářiny kapely D.O.R.A. a ve spolupráci s Terezou Šimkovou natočily videoklip k písni Lhářka. Minulý rok uspořádaly společně s Nadací na ochranu zvířat koncert pro Martu Kubišovou.

Markéta Procházková a Bára Smejkalová

Markéta Procházková a Bára Smejkalová

Markéta Procházková se nejvíce objevuje na scéně Hudebního divadla Karlín, kde ji můžete vidět v muzikálech Sestra v akci, Čas růží a Jak se dělá muzikál.

V nejbližší době ji čeká nastoupení do muzikálu Kočky v Ostravě. ,,Na tento muzikálový skvost se opravdu těším,“  řekla Markéta Procházková. Toto léto se také rozjely zkoušky na muzikál We Will Rock You, kde Markéta ztvární hlavní ženskou roli Scaramouche. ,,To je další štěstí, které mě potkalo, neboť miluji hity Queenů a moje rocková duše bude opět naplněna,“  vyjádřila se Markéta.

Markéta Procházková - koncertní provedení české verze muzikálu We Will Rock You - Soundtrack Poděbrady (Foto: Kristýna Junková)

Markéta Procházková – koncertní provedení české verze muzikálu We Will Rock You – Soundtrack Poděbrady (Foto: Kristýna Junková)

Bára Smejkalová působí 12. sezónu v divadle Semafor pod taktovkou Jiřího Suchého a můžete ji vidět v titulní roli v představení Kytice.

Vstupenky na jejich společný koncert můžete zakoupit zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/17398-marketa-prochazkova-a-bara-smejkalova

Markéta Procházková a Bára Smejkalová


Pozvánky a konkurzy
Muzikál THE BODYGUARD (Hudební divadlo Karlín) – konkurz na celé obsazení
Pozvánky a konkurzy
Pořad “Náš život s muzikálem” a pěvecká soutěž “Česko zpívá” míří do Trutnova
Pozvánky a konkurzy
“Mauglího” v Divadle Kalich bude režírovat duo SKUTR (+ pozvánka na konkurz)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!