Pozvánky a konkurzy

Roman Tomeš poprvé představí své písně na koncertech “Pro přátele”


Jeden z nejvýraznějších mladých talentů naší současné muzikálové scény, představitel hlavních rolí např. v muzikálech Rent, Mauglí, Pomáda, Touha, Osmý světadíl ROMAN TOMEŠ se úplně poprvé představí veřejnosti jako autor vlastního repertoáru. Ve čtvrtek 15. května a v sobotu 17. května 2014 od 20:30 hod. odehraje své první samostatné sólové koncerty v klubu Metropolitan for U2. (Jungmannova 14, Praha 1)

Na koncertech zazní písně z připravovaného alba, na němž Roman coby výhradní autor hudby i textů spolupracuje s producentem Alešem Zenklem. „Květnové vystoupení beru jako svou koncertní předpremiéru. Proto jsem vybral tak útulný klub a koncert nazval Pro přátele. Přesně vystihuje atmosféru, kterou budu chtít navodit,“ vysvětluje Roman.

Na koncertě se doprovodí na kytaru a klavír, jeho hosty budou zpěvačka a herečka Michaela Doubravová a houslista Filip Kottek. Vstupné v symbolické výši 100 Kč zahrnuje welcome drink. Vzhledem k opravdu omezené kapacitě klubu je nutná rezervace ve formuláři níže.

Budeme se na Vás těšit v přátelském kruhu u skleničky vína a poslechu dobré hudby.

Koncert 15.5.2014 zcela zaplněn

Děkujeme všem za mimořádný zájem o první koncert Romana Tomeše. Ten je bohužel již zcela zaplněn, ale nezoufejte. Připravili jsme pro vás ještě jeden termín, a to v sobotu 17.5.2014. Vstupenky můžete závazně rezervovat přes formulář níže.

Koncert 17.5.2014 – prodej již jen na místě

Internetové rezervace již uzavřeny. Pokud máte zájem, dorazte přímo na místo, několik posledních míst je stále k dispozici. Klub bude otevřen od 20:00 hod.

Vaše osobní údaje samozřejmě nebudou předány žádným třetím stranám, slouží pouze pro rezervaci míst na koncert. Pokud byste náhodou měli problémy s vyplněním formuláře, můžete psát na e-mail kosatka@musical.cz.

Poslechněte si akustickou verzi Romanovy písně “Tak běž”


Pozvánky a konkurzy
ROBINSON – námořník z Yorku a konkurz do taneční company muzikálu
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do CZECH CABARET SHOW na novou sezónu
Pozvánky a konkurzy
Ivana Korolová poprvé zazpívá se svou kapelou a zajímavými hosty
  • Pavel Košatka

    Internetové rezervace na dnešní koncert již uzavřeny. Pokud máte zájem, dorazte přímo na místo, několik posledních míst je stále k dispozici. Klub bude otevřen od 20:00 hod.