Pozvánky a konkurzy

Muzikálové hvězdy zazpívají pro tělesně postižené


Obecně prospěšná společnost Polovina nebe srdečně zve na třetí ročník koncertu Muzikálem bez bariér, který se bude konat dne 3. prosince 2017 od 19.00 hodin ve velkém sále Kulturního centra Novodvorská, u příležitosti Mezinárodního dne tělesně postižených.

Patronkou a hlavní koordinátorkou letošního koncertu je mladá herečka a zpěvačka Michaela Tomešová. Duety ze slavných muzikálů dále zazpívají muzikálové hvězdy: David Gránský, Marian Vojtko, Jan Kříž, Roman Tomeš, Ivana Korolová, Eva Burešová, Alžbeta Bartošová, Michaela Gemrotová, Tomáš TraplZbyněk Fric.

Plakát ke koncertu

Plakát ke koncertu

Těšit se můžete na písně z muzikálů Fantom opery, Muž se železnou maskou, Čas růží, Kdyby tisíc klarinetů, Osmý světadíl, Mamma Mia, Mefisto, Adéla ještě nevečeřela a mnoho dalších.

Zakoupením vstupenky v ceně 290 Kč na sezení v síti Ticketportal přispíváte ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o. p. s. pro těžce postižené lidi upoutané na vozík Sofii Stránskou a Editu Baronovou. Jejich příběhy najdete na webu společnosti.

Koncert se uskuteční pod záštitou starosty Prahy 4 Petra Štěpánka, za spolupráce Prahy 12 a Prahy – Kunratice.

Koncert letos podpořili také Domácí dobroty bez lepku Dodo a speciální edice vína od vinaře Šalši, které si budete moci zakoupit v místě konání a dále tak přispět na dobrou věc.


Pozvánky a konkurzy
Představujeme koncertní projekt “Muzikálové legendy”, první z nich bude v září Karel Svoboda
Pozvánky a konkurzy
Večer nejen s rockovými muzikály v Ostravě
Pozvánky a konkurzy
Benefiční muzikálový galavečer HOREČKA ÚTERNÍ NOCI v Divadle Hybernia
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!