Pozvánky a konkurzy

ČESKO ZPÍVÁ 2020 – poslední šance se přihlásit


13. ročník moderně pojaté a stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ 2020 se blíží. Přihlásit se můžete už jen do 10. února 2020. Z této soutěže se úspěšní finalisté dostávají do řady muzikálů, divadel anebo vznikají jejich první profi hudební nahrávky a skladby.

ČESKO ZPÍVÁ je moderně pojatá pěvecká soutěž pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí ze Slovenska, Polska, Ruska. Pěvecké klání má čtyři soutěžní kola (základní kolo, výběrové kolo, semifinále a finále) a je vyhlašováno pro dvě věkové kategorie: Sólisté 9 – 14 let a Sólisté 15 – 26 let.

Projekt si klade za cíl podpořit pěvecké nadání dětí a mladých lidí, objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se. Patronkou soutěže je zpěvačka a sólistka Hudebního divadla Karlín, divadel Broadway a Hybernia v Praze Kamila Nývltová. Jsem moc pyšná na všechny naše soutěžící a moc se těším, že letos opět objevíme další nádherné talenty a pomůžeme jim prosadit se,“ říká Kamila.

Patronka soutěže zpěvačka Kamila Nývltová s vítězkou roku 2017 a zpěvačkou Leonou Machálkovou

Patronka soutěže zpěvačka Kamila Nývltová s vítězkou roku 2017 a zpěvačkou Leonou Machálkovou

Soutěž ČESKO ZPÍVÁ si svým profesionálním a osobitým přístupem získala přízeň začínajících zpěváků, hudebních pedagogů i veřejnosti. Nadějní zpěváci se do soutěže mohou přihlásit prostřednictvím jednoduchého elektronického formuláře, kam vloží kromě údajů o sobě i nazpívané soutěžní nahrávky. Ze všech zaslaných nahrávek vybere odborná porota v základním kole postupující soutěžící, kteří se již na živo budou prezentovat na výběrovém kole, následně v semifinále a finále. Soutěž je mezinárodního charakteru, proto se mohou přihlásit i zpěváci ze Slovenska, Polska a dalších zemí.

Česko zpívá

Ukončení přihlášek bude 10. 2. 2020. Celkový počet přihlášených bývá zhruba kolem 500 zpěváků, do výběrového kola postoupí kolem 250 zpěváků. Výběrové kolo proběhne 8. 3. 2020 v Praze. Semifinálového se zúčastní kolem 80 zpěváků a to v Trutnově 2. 4. 2020 ve společenském centru Uffo. Finále se uskuteční 3. 4. 2020 v Trutnově opět v centru Uffo a o vítězství se utká 20 finalistů.

Porota letošního ročníku: Patronka Kamila Nývltová, zpěvačky Leona Machálková a Renata Drössler, zpěváci Petr Bende, Sebastian a Petr Pecha, moderátorka Gábina Partyšová, módní návrhář Osmany Laffita, produkční Hudebního divadla Karlín Jan Křehla a další…

Společné foto finalistů a porotců 2018

Společné foto finalistů a porotců 2018

Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, či možnost veřejně prezentovat svůj talent.

Mohou vyhrát i další hodnotné ceny:

  • Týdenní pobyt na pěvecko-herecko-tanečním campu Česko zpívá
  • Víkendový pobyt pro dvě osoby
  • Poukázku na nákup v hudebninách
  • Výrobky od firmy Mixit
  • Výrobky od firmy Nutrend
  • Vstupenky na muzikálová představení v Praze
  • Výrobky od firmy Goldwell

Jména úspěšných finalistů, kteří soutěží již prošli: Markéta Konvičková, Natálie Grossová, Eva Matějovská, Ines Ben Ahmed, Michal Horák a další. Všichni jsou úspěšní zpěváci, mají své videoklipy, písně a hrají už hlavní role v muzikálech a nebo mají svoji sólovou dráhu.

VEŠKERÉ INFORMACE O SOUTĚŽI na

WWW.CESKO-ZPIVA.CZ

Musical.cz je dlouhodobým partnerem soutěže a vřele ji doporučuje!


Pozvánky a konkurzy
ROBINSON – námořník z Yorku a konkurz do taneční company muzikálu
Pozvánky a konkurzy
Divadlo Kalich vypisuje konkurz do nového muzikálu s hity Elvise Presleyho
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálů Billy Elliot, Elisabeth a Fun Home
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!