Pozvánky a konkurzy

Muzikálové trio SPOLEČNĚ v Hudebním divadle Karlín


Trio přátel a muzikálových umělců Elis Ochmanová, Andrea Holá a Lukáš Randák ve vokálním projektu Společně, pod taktovkou pianisty Petra Ožany, vystoupí na Malé scéně Hudebního divadla Karlín.

Pátek 12. ledna 2024
19:30 hod.

Hudební divadlo Karlín – Malá scéna

Elis Ochmanová, Andrea Holá, Lukáš Randák, Petr Ožana

VSTUPENKY zakoupíte na hdk.cz

Vokální uskupení Společně vzniklo spontánně setkáním tří muzikálových umělců, které pojí kromě divadelního jeviště především přátelství. Nestačilo tedy potkávat se na prknech jen v muzikálových představeních, ale propojit tyto tři výjimečné hlasy i do koncertní formy. Svým skladatelským/aranžerským umem a klavírním doprovodem dohlíží a neodmyslitelně patří k trojici pianista Petr Ožana.

Objevil se formát pořadu, který funguje od Vánoc 2021, kdy poprvé zazněl souzvuk Andrey Holé, Elis Ochmanové a Lukáše Randáka v Městci Králové. Každý z členů zde vyniká nejen svým sólovým přednesem a charakterem sobě vlastním, ale posluchač si může vychutnat zároveň perfektní souzvuk, který vznikne při spojení těchto tří individualit. Po zastávkách v Brně, Českých Budějovicích, Prachaticích, Hluboké nad Vltavou a dalších českých a moravských městech se vrací do Prahy, aby vás tentokrát novoročně naladili, a to právě na Malé scéně Hudebního divadla Karlín.


Praha
Muzikálový balet “Lucrezia Borgia” zveřejnil téměř kompletní obsazení
Pozvánky a konkurzy
“Srdeční záležitosti” ani letos nezahálí – pozvánka na koncert
Pozvánky a konkurzy
Divadlo Na Fidlovačce vyhlašuje konkurz do připravovaného muzikálu KOUŘ
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!