Pozvánky a konkurzy

Konkurz do připravovaného muzikálu Divadla Broadway “ADAM A EVA”


Divadlo Broadway vypisuje konkurz na hlavní role i company do nově připravovaného muzikálu Haliny Pawlowské, Bohouše Josefa a Borise Pralovszkého “ADAM A EVA” v režii Zdeňka Zelenky, který se uskuteční 26. 11. a 27. 11. 2013. Premiéra muzikálu je naplánována na 17. dubna 2014. Více informací o muzikálu bude odhaleno příští úterý na tiskové konferenci.

Divadlo BroadwayHledáme (role / přibližný věk / nároky)
Bůh: 45 let a výše / herectví, zpěv
Čertice: 35 let a výše / herectví, zpěv
Adam: 18 – 35 let / herectví, zpěv
Eva: 18 – 35 let / herectví, zpěv
Company: 18 – 35 let / taneční a pěvecká průprava

Požadované písně
ADAM: pro pány – demo, text písně, hudební základ
EVA: pro dámy – demo, text písně, hudební základ

Konkurz proběhne 26. 11. a 27. 11. 2013 v prostorách Divadla Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1.
26. 11. 2013 – od 9:00 do 12:30 hod.
27. 11. 2013 – od 9:00 do 16:00 hod.

Přihlášení uchazečů a více informací na emailu gregorova@kleopatra-muzikal.cz.

Oficiální anotace k muzikálu

Adam a Eva – hudební komedie o stvoření světa.

O Stvoření světa (zaplaťpánbůh – povzdychl si Bůh) nikdo nic přesně neví. Není důvod nevěřit Bibli. Že existoval Ráj, že Bůh si nejprve vymyslel anděly a čerty, že pak pečlivě vymodeloval zemi, dal život vodě i vzduchu a Adama stvořil k obrazu svému, aby mu pak dal družku rafinovaných tvarů – Evu. Příběh respektuje Starý zákon. Vychází však hlavně z jeho principů. To znamená, že nekopíruje zbanalizované představy obláčku, na kterém sedí nudný stařec, neobléká Adama a Evu do kůže a odpustí si Luciferův ocas. Jde o zábavný muzikál s dynamickou hudbou, který lehounkou formou dodává zapravdu těm nejvyšším hodnotám. Je to „moderní“ lehce ironická komedie, která má být rozhodně spíš hravě dynamická, než romanticky dojímavá. Hlavním záměrem je diváka pobavit, trochu překvapit a maličko dovést k zamyšlení, jak to vlastně všechno bylo…

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK – WWW.TICKET-ART.CZ


Aktuální zprávy
“Jesus Christ Superstar” – Open air představení slavného muzikálu
Fotoreportáže a galerie
Muzikál Adam a Eva nafotil program a vyměnil hlavní představitelku
Pozvánky a konkurzy
Adventní koncerty filmových a muzikálových melodií Markéty Martiníkové
 • Bidnik

  To nee:D


 • Karel

  To bude zase další ” Šmade in Czecho-Slovako-Ukrajinakaj ” a na to jsou peníze vždy ale aby dostal profesionální umělec ( nééé celebrity z bulváru !!! ) pořádně zaplaceno, tak na to peníze nejsou. Nechápu české muzikálové investory, že stále dávají své peníze na tyto TUNEL projekty !!!!


 • Bidnik

  Normalne bych napsal neco jako “jak to muzete soudit, kdyz byl teprv vypsan konkurz”, nicmene v tomto pripade naprosto souhlasim s Karlem a prestoze o tom nic nevim, tak dam ruku do ohne za to, ze to bude strasna blbost, smejd, kravina, hovadina:D


 • Fíla

  No ty kráááso! Ty písně jasně vyhrávají na celé čáře anketu “Největší klišé 2013”.


 • ven-da

  Karle,jojo…ono je toho tady víc,co není zrovna fér…


 • Ari

  Bohouš Josef si určitě zahraje Boha….


 • Bidnik

  Nebo Evu. Mozna i Adama.


 • ven-da

  a co takhle Eva a Vašek?


 • Bidnik

  Tem fandim,myslim ze by to meli prubnout:-o


 • veny

  Halina Pawlowská??? Uf….tak tohle vážně ne. Už jenom to téma!! Myslím, že to nebude vtipný ale trapný.


 • Ivanulkaa

  Já si myslím, že Adam a Eva bude stát za to. Upřímně na Matu Hari taky všichni nadávali a patří to mezi nejpovedenější díla, je to v mé TOP 3 muzikálů.Tak si myslím, že se nemá nic předem odsuzovat a dát tomu šanci.


 • Ivanulkaa

  Bohouš Josef už napsal jeden muzikál Mona Lisa a podle mého mínění byl vynikající, neodsuzujte nic a nechte se překvapit


 • Bidnik

  Presne tak. Nesnasim, kdyz nekdo odsuzuje neco, o cem skoro nic nevi. Nicmene tohle bude hovadina, bohuzel zde uz je to jasne dopredu:D


 • Dascha

  Podle mě to tedy hovadina rozhodně nebude. Náhodou se mi ty melodie líbí i ty texty jsou pěkně napsané! Já tedy na Adama a Evu určitě pojedu a jsem na to né jenom hodně zvědavá ale už se s přáteli na tohle moc těšíme :-)


 • Simi1510

  Pár lidí tady by se mělo odnaučit odsuzovat něco, co ještě není uváděno, konkurzy probíhají a nebylo zveřejněno zatím bližší info. Soudíte jen na základě informací, kdo bude autorem a pár ukázek? Bohouš Josef není začátečník, má již své zkušenosti, k tomu skvělá Halina… Nikdo z nás neví, jak to skutečně bylo s Adamem a Evou, tak se můžeme nechat překvapit, jak se tento námět pojme v muzikálovém podání. Mata Hari měla též špatná očekávání a jak to dopadlo? Kritiky neříkají, že je to odpad. Choreografie, kostýmy, scéna, obsazení i scénář jsou super. Já se určitě přijdu ráda podívat a pobavit.


 • Káťa

  Na Adama a Evu se moc těším. Hudba k Moně Lise se Bohoušovi povedla, mám CD i DVD a často si je přehrávám, ikdyž se Mona už pár let nehraje. Je fajn, že bude další muzikál, moc se těším a jsem hodně zvědavá i na obsazení, ale to si ještě dost dlouho počkáme.


 • niki

  Náhodou Pawlowská umí být vtipná, já jsem na to docela zvědavá co z toho bude :)


 • Simi1510

  Káťa: Souhlasím s Tebou. Monu Lisu, ačkoliv jsem ji v divadle neviděla (v té době jsem nebyla častý návštěvník divadla), mám také ráda coby hudbu. Jedná se o krásné melodie, představení jsem viděla z dvd, i když bych ráda viděla i alternace, tak vím, že člověk může být rád za to, že to dvd vůbec vyšlo. A jsou to tak nějak jediná dvd a cd, která mám z divadel v originále doma. Takový sběratelský koníček už :)


 • arafon

  Halina pawlovská? To bude sranda a Bohouš Josef? Skvělááá hudba :) = Myslím že to bude hezký :))


 • Lili

  Na Adama a Evu se moc těším a jsem na něj velmi zvědavá. :-) Už aby to bylo :)


 • Ivanulkaa

  Moc se na ten muzikál těším, Broadway má samé nádherné muzikály


 • Radek Janda

  Pár fotek z konkurzu na našem Facebooku
  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151789185067286
  (pro zobrazení nemusíte být uživateli Facebooku)