Pozvánky a konkurzy

ČESKO ZPÍVÁ 2017 vyvrcholí finálovým galavečerem


8. dubna vyvrcholí letošní, již 11. ročník moderní pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ finálovým galavečerem, při kterém se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. Chybět nebudou zajímaví hosté a atraktivní doprovodný program.

V populárním trutnovském společenském centru UFFO (náměstí Republiky 999, Trutnov) proběhnou 7. 4. 2017 semifinále v kategorii Sólisté 9 – 14 let a Sólisté 15 – 26 let a finále Sólisté 9 – 14 let. Následující den pak celá soutěž ČESKO ZPÍVÁ 2017 vyvrcholí veřejným finálovým galavečerem s pěveckou show finalistů vyšší věkové kategorie (Sólisté 15 – 26 let), ve které se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. Jednou ze žhavých letošních novinek soutěže je účast zpěvačky Leony Machálkové v odborné porotě, kde zasednou třeba také zpěvačka Marcela Březinová, zpěvák Zdeněk Podhůrský, hudební producent Milan Herman a mnoho dalších osobností.

Program ČESKO ZPÍVÁ 2017

SEMIFINÁLE – Sólisté 9 – 14 let a Sólisté 15 – 26 let

Veřejný koncert 81 semifinalistů, kteří se utkají o postup do finále soutěže.
> 7. dubna 2017 od 10.00 hod.

FINÁLE I – Sólisté 9 – 14 let

Pěvecká show 10 finalistů kategorie Sólisté 9 – 14 let, ve které se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži.
> 7. dubna 2017 od 16.00 hod.

11. FINÁLOVÝ GALAVEČER SOUTĚŽE – FINÁLE II – Sólisté 15 – 26 let

Hlavní finálový galavečer soutěže, pěvecká show 10 finalistů kategorie Sólisté 15 – 26 let, ve které se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. Svého vítěze si kromě odborné poroty zvolí taktéž diváci v sále a V.I.P. porota složená z partnerů soutěže a mediální porota.
> 8. dubna 2017 od 17.00 hod.

Finálový galavečer ČESKO ZPÍVÁ 2017

Finálový galavečer ČESKO ZPÍVÁ 2017

Na 11. finálový galavečer soutěže Česko zpívá 2017, který začíná v 17 hodin, si zájemci mohou zakoupit poslední zbývající vstupenky v online předprodeji. Kromě vystoupení talentovaných zpěváků na diváky čeká atraktivní doprovodný program a celá řada zajímavý hostů. Těšit se mohou mimo jiné na vystoupení zpěvačky a patronky soutěže Kamily Nývltové a zpěvačky Leony Machálkové nebo na originální bubenickou show Tokhi & the Groove Army.

>> PŘEČTĚTE si reportáž z loňského finále <<

VIDEO: reportáž z výběrového kola ČESKO ZPÍVÁ 2017

VIDEO: sestřih 10. ročníku ČESKO ZPÍVÁ 2016

ZAJÍMAVOST

V pátek 7. dubna se uskuteční premiéra nového videoklipu “Kilo sem, kilo tam” patronky soutěže Kamily Nývltové, který jako duet nazpívala společně s Olgou Lounovou, jenž je zároveň autorkou písně a v minulých ročnících též zasedla v porotě soutěže. Ukázku, která je součástí Kamilina CD “Moje lásky” si můžete poslechnout ZDE.

Premiéra videoklipu "Kilo sem, kilo tam"

Premiéra videoklipu “Kilo sem, kilo tam”


Pozvánky a konkurzy
Konkurzy na hlavní i vedlejší role v muzikálu Mamma Mia!
Pozvánky a konkurzy
Aleš Slanina s hosty zazpívá na Vánočním koncertě ve Znojmě
Pozvánky a konkurzy
Večer nejen s rockovými muzikály v Ostravě
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!