Pozvánky a konkurzy

Koncert s letní párty pro dobrou věc rozezní Divadlo Na Fidlovačce


Otevřenými dveřmi a Nadační fond Sudička Vás srdečně zvou na 2. ročník Benefičního koncertu Otevřenými dveřmi pro Sudičku 23. června 2022 od 19 hodin.

Teploty venku pomalu stoupají a léto již otevírá dveře. Přijďte si užít nefalšovanou letní párty do Divadla Na Fidlovačce. Kvalitní hudební repertoár je zaručen a pro navození té pravé atmosféry budou i koktejly!

V rámci večera vystoupí: Jan Kříž, Charlotte Doubravová, Michaela Tomešová, Felix Slováček jr., Anna Julie Slováčková, Zbyněk Fric, Jitka Smutná, Tereza Nekudová, Martin France, Kateřina Bohatová, Nikola Ciprová, Jan Tenkrát a Denise Wich.

O hudební doprovod se postará skvělý Václav Tobrman.

Moderuje Tereza Tobiášová.

Otevřenými dveřmi pro Sudičku, Divadlo Na Fidlovačce

“Otevřenými dveřmi vzniklo na podzim roku 2020 a od té doby jsme i přes komplikovanou situaci s pandemií Covid-19 uspořádali již 12 krásných koncertů. Ty byly ze začátku online, ale jakmile to bylo možné, postavili se skvělí zpěváci opět před živé publikum. Otevřenými dveřmi se představil např. Roman Tomeš, Jan Kříž, Petr Kolář, Leona Machálková a řada dalších. Není nám lhostejná situace kolem nás, a proto jsme se s otevřeným srdcem i myslí rozhodli již podruhé stát partnerem Nadačního fondu Sudička a pomoci shromáždit potřebné finanční prostředky,” informují zakladatelé projektu.

Nadační fond Sudička dlouhodobě pomáhá pacientům se zrak ohrožujícím onemocněním. Zaměřuje se na finanční a materiální pomoc speciální uveální ambulance v rámci oční kliniky ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze.

Uveitida je závažné autoimunitní onemocnění způsobující bolestivé, obtížně léčitelné, nitrooční záněty a postihuje pacienty od velmi mladého věku. Děti jsou tak nuceny čelit problémům se zrakem, se kterými by si těžko poradil i dospělý.

Informace o uveitidě a pacientech naleznete na www.nfsudicka.cz

Otevřenými dveřmi pro Sudičku, Divadlo Na Fidlovačce

Všichni umělci na koncertě vystoupí bez nároku na honorář.

Koupí vstupenky na koncert přispíváte na činnost Nadačního Fondu Sudička a podpoříte jejich pacienty.

23. 6. 2022 od 19 hodin v Divadle Na Fidlovačce

Vstupenky můžete zakoupit zde:

https://www.fidlovacka.cz/repertoar/otevrenymi-dvermi-pro-sudicku


Benefiční večer bude natáčen a zpětné zhlédnutí záznamu koncertu je možné již nyní zakoupit na www.otevrenymidvermi.cz

Aktuální zprávy
Muzikál MEFISTO slaví třetí narozeniny
Praha
Neoficiální tisková konference k „Mona Lise“ odhalila část hvězdného obsazení
Pozvánky a konkurzy
Muzikál CYRANO míří do Českých Budějovic a hledá nové tváře
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!