Pozvánky a konkurzy

“Kapka medu pro Verunku” zve na charitativní rodinný den a první prověření před diváky


“Zkoušíme, zkoušíme, zkoušíme”, říkají aktéři nového pohádkového muzikálu “Kapka medu pro Verunku“, jehož premiéra se uskuteční 15. září 2012 v Divadle Hybernia. V rámci charitativní akce, na které vystoupí hvězdy muzikálu Bára Basiková, Ondřej Ruml, Petr Kutheil, Martina Pártlová a další, si chtějí producenti vyzkoušet i prvotní reakce publika!

Klein, Zonyga, Střihavka, Ruml, Hrabě, Ciatty

Momentka ze zkoušky

Charitativní rodinný den se uskuteční v sobotu 16. června od 10 do 18 hodin v “Kulturáčku na Bílé hoře” (Ke kulturnímu domu 14, Praha 6, konečná tramvaje č. 22) a výtěžek z celé akce bude věnován dětské ORL v Motole.

Producentka muzikálu Lenka Průšová-Pixová k celé akci dodává: “Rádi bychom si pár věcí chtěli vyzkoušet a ověřit před diváky, abychom viděli, co se líbí víc, co míň, co bychom třeba ještě mohli předělat a vylepšit. A abychom spojili důležité s důležitým a příjemné s příjemným, rozhodli jsme se udělat u nás v Kulturáčku na Bílé hoře a v přilehlém okolí zábavný den pro menší i velké děti, jejich rodiče, prarodiče, tety, strýčky, kamarády, známé i neznámé…”

Program bude probíhat skoro celý den a navíc jsou připraveny hry, soutěže, tvořivé dílničky, horolezecká stěna či malování na obličej. Kromě výše zmiňovaných muzikálových hvězd se můžete těšit i na skupinu Holki, Artura Šteidla, taneční skupiny Hazard, Rytmus Ellite, Art Edition či módní přehlídky.

Basikova Ruml Slovacek Kutheil Partlova

Plakát k akci

Čtěte více: Kapka medu pro Verunku

Vstupenky na představení zakoupíte v prodejní síti společnosti TICKET ART.


Praha
Muzikál “IAGO” se představil a odhalil část obsazení (+ video)
Aktuální zprávy
Muzikál Janka Ledeckého IAGO zná své české obsazení
Pozvánky a konkurzy
LIMONÁDOVÝ JOE v MdB vypisuje konkurz na obsazení hlavních i vedlejších rolí
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!