Pozvánky a konkurzy

Blonďák pražské muzikálové scény zve na sólový koncert


Muzikálový herec a zpěvák Richard Pekárek v roce 2016 úspěšně absolvoval konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka v Praze v oboru muzikálové herectví. Už během studií začal účinkovat coby host v muzikálových inscenacích Divadla J. K. Tyla v Plzni, na to navázala spolupráce na pražské muzikálové scéně např. Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Hybernia, Divadlo Kalich, Hudební divadlo Karlín a jiné. 

V letošním roce oslavil 25. narozeniny úspěšným a vyprodaným koncertem v rodné Jihlavě, kde mezi hosty vystoupili Ondřej Ruml, Jan Fanta, či zpěvačka Yanna. Koncert divákům nabídl nejen kvalitní zpěv, ale především zábavu, show, lesk a v neposlední řadě neutuchající energii od začátku do konce. Na krátkou ukázku se můžete podívat v našem videu.

Pražskému publiku se Richard svým sólovým koncertem představí 30.10.2019 od 20 hodin v katedrále Sacre Coeur (Holečkova 31, Praha 5), kde ho doprovodí živá kapela a několik hostů. Prvním zahajujícím hostem bude úspěšná zpěvačka na československé, ale i zahraniční scéně Zuzana Gamboa, mimo jiné i jedna ze sólistek Orchestru Československého rozhlasu Big Bandu Gustava Broma. Hosty hlavního programu budou muzikálový herec a zpěvák Roman Vojtek spolu s manželkou Petrou Vojtkovou a zpěvačka Yanna

Zazní české i zahraniční písně spadající do různých žánrů i hudebních období s akcentem na populární hudbu posledních let, ale i originál napsaný Richardovi přímo na míru. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek.

Richard Pekárek

Poslední vstupenky můžete zakoupit zde:

https://www.ticketportal.cz/event/RICHARD-PEKAREK-solovy-koncert?idp=1343579

https://goout.net/cs/listky/richard-pekarek/kygf/

Richard Pekárek


Pozvánky a konkurzy
Hana Křížková a její koncert plný lásky
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení rolí do nové hudební komedie Janka Ledeckého Zapomeňte na Shakespeara
Pozvánky a konkurzy
AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ vypisují konkurz na obsazení vedlejších rolí a company
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!