Pozvánky a konkurzy

Kamil Střihavka pokřtí Petra Kutheila


Finalista Hlasu ČeskoSlovenska, frontman skupiny Votchi a muzikálový zpěvák Petr Kutheil spouští nový projekt s názvem “The Rock Fusion“. Pilotní singl kapely bude představen 13. června od 20:00Hard Rock Cafe v Praze. Kmotrem bude legenda české hudební scény Kamil Střihavka. Vstup je pro všechny volný!

Křtít se bude nejen šampaňským, ale hlavně hudbou. Čekají vás nejenom muzikálové melodie, ale i zajímaví hosté nejen z hudební branže, z nichž se někteří představí i ve speciálním duetu. Například Felix Slováček ml. doplní duet hrou na sopránku. Účast mimo jiné přislíbili Ondřej Brzobohatý, Kristýna Leichtová, Eliška Bučková a Eva Burešová. Večerem provede Kristína Zakuciová.

 

Kutheil - The Rock Fusion

Na projektu “The Rock Fusion” se významně podílejí zkušení muzikanti v čele s klávesistou Štěpánem Eliášem, který má za sebou mnohaleté zkušenosti díky hraní s Burma Jones a Kamilem Střihavkou. Za bicími uvidíte Lukáše Pavlíka, který působí v kapele Ewy Farne a spolupracoval např. s Alešem Brichtou a Davidem Krausem, basová kytara pak náleží Jakubovi Antlovi z Nightwork. Ze skupiny Votchi je posilou mladý a talentovaný kytarista Martin Smejkal.


Pozvánky a konkurzy
20 let RENTu oslaví speciálním koncertem i pražské obsazení
Pozvánky a konkurzy
Leona Machálková oslaví jubileum koncertem plným hvězd
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na hlavní a vedlejší role do muzikálu DOKTOR OX
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!