Pozvánky a konkurzy

Ivana Korolová poprvé zazpívá se svou kapelou a zajímavými hosty


Ivaně Korolové je pouhých 25 let, ale za sebou už toho má opravdu mnoho – hraje v pražských divadlech (Kalich, Semafor, Hybernia, komorní činohra Troníček), točí pro TV a film (Ať žijí rytíři, Panic je nanic, Dvanáct Měsíčků, Gympl s.r.o.) a zároveň je dabingovou herečkou (Na vlásku, Sněhurka, Počátek, Teď a tady, Stmívání, High School Musical). A teď zve čtenáře Musical.cz na první koncert své nové kapely, který se uskuteční v pondělí 24. března v pražském klubu La Loca.

Plakát ke koncertu

Plakát ke koncertu

Už dlouhou dobu toužím po kapele a moje kolegyně Míša Zemánková mi jednoho krásného dne řekla, že jestli si do půl roku nezaložím kapelu, tak mi dá na Staromáku na holou a pozve všechny novináře,” vypráví o vzniku kapely Ivana Korolová.

Na svůj premiérový koncert si také pozvala zajímavé hosty, pozvání přijali:Bára Basiková, Tomáš Trapl, David Gránský a Ondřej Izdný.

V první polovině koncertu uslyšíte známé písně z animované pohádky Na vlásku, kde Ivana nadabovala a nazpívala postavu Lociky, z filmu High School Musical nebo ze seriálu Gympl s.r.o., kde účinkovala.

Po přestávce přijde na řadu “americká část”, ve které v podání Ivany zazní písně od Miley Cyrus, Rihanny, Alexandry Burke, Glorie Estefan a mnoho dalších…

Svým prvním koncertem bude pokřtěna kapela ve složení: Václav Tobrman (klávesy), Jiří a Ondřej Veselý (bicí a perkuse), Petr Šťastný (kytara), Lukáš Čunta (basová kytara) , Kamil Jánský (saxofon), Kateřina Herčíková a Daniela Krahulcová (vokály).

Koncert startuje ve 20:00 hod. a vstupenky zakoupíte v předprodejích TICKET ART nebo TICKETPORTAL za 190 Kč. Na místě v klubu La Loca pak o něco dráž, za 250 Kč.


Pozvánky a konkurzy
Divadlo Kalich vyhlašuje konkurz na nový muzikál Atlantida s hity Miro Žbirky
Brno
Městské divadlo Brno podpoří jižní Moravu koncertem
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení rolí do nekorektního muzikálu TŘI V SAUNĚ
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!