Pozvánky a konkurzy

Velký Vánoční koncert Kamily Nývltové: řada známých hostů a živý orchestr (+ rychlá soutěž)


Muzikálová a sólová zpěvačka Kamila Nývltová uspořádá svůj velký Vánoční koncert s podtitulem “Kouzlo okamžiku” 10. prosince 2013 od 19 hod. v Divadle Broadway. Těšit se můžete nejenom na vánoční a sváteční skladby s živým orchestrem Š. Eliáš & Hard Pop Job, ale i skvělé hosty. Na koncertu vystoupí zpěvačky Dasha a Renata Drössler, zpěvák Marian Vojtko a Maranatha Gospel Choir. Spolu s Kamilou zazpívá též výborný zahraniční černošský zpěvák a držitel mnoha světových ocenění Mano Ezoh.

Kamila se nikdy netajila tím, že miluje “černou muziku“. Její první videoklip na píseň “Son Of A Preacher Man” měl velký úspěch. Dnes když Kamila někde vystupuje, lidé si tuto píseň vždy vyžádají. “Je to jakoby ke mně neodmyslitelně patřila”, říká Kamila. “Černou muziku miluji, má duši, je velká, barevná a emoční. A když to rozbalí fakt Černoši, tak se mi zastavuje srdce. My, “bílí” to nikdy takto nedáme. Oni se s tím už narodili, ale mě to strašně láká. A to, že mi Bůh postavil do cesty Mana, je pro mě neskutečný dar”.

Kamila Nývltová a Mano Ezoh (foto Radek Janda)

“Již jsme se několikrát setkali. On za mnou přijel do Prahy a já jsem byla za ním v Mnichově, kde žije. Vždy jsme spolu zpívali a bylo to skvělý. Nikdy jsme si nemyslela, že tohle mi bude umožněno. S Manem máme společné plány na další rok a naše managementy tomu nyní dávají již konkrétní podobu. Ale co je naprosto skvělé, Mano přijede i na můj vánoční koncert 10. prosince 2013 do Divadla Broadway, což nebylo v plánu. Zeptal se mě, kdy to máš? Já se podívám do diáře a odpovím a on, jo ty to máš v úterý, tak já přijedu, mám volný den. A bylo to domluvené. Zazpívá si se mnou jeden duet a pak dá svoji sólovou skladbu. Pro lidi to bude nevšední zážitek”.

Exkluzivně vám prozradíme, že zmiňovaný duet bude z jednoho aktuálně v ČR uváděného úspěšného zahraničního muzikálu a zazní ve velmi zajímavé interpretaci, česko-anglicky.

Vánoční koncert Kamily Nývltové - plakát

VSTUPENKY na koncert zakoupíte pouze prostřednictvím Divadla Broadway:
– On-line: ZDE
– Tel.: 225 113 311
– E-mail: info@divadlo-broadway.cz
– Osobně: Pokladna divadla Broadway

Vstupenky jsou slosovatelné a můžete vyhrát hodnotný šperk od firmy D.I.C., či pobytový poukaz do luxusního hotelu Le Palais.

Vánoční koncert navazuje na druhé Kamily CD s názvem “Vánoční dárek“, které pokřtila 13. listopadu v pražském Bontonlandu za účasti Lucie Bílé a Václava Noida Bárty. CD je velmi úspěšné, tajemník Karla Gotta, pan Jan Adam napsal zastupující agentuře Kamily, že toto vánoční CD, je jedno z nejhezčích vánočních CD za poslední dobu, sám “Mistr” pak představí dvě písně z alba dne 14. prosince ve svém pořadu „Zpátky si dám tenhle film“, který vysílá Český rozhlas Dvojka. CD “Vánoční dárek” můžete zakoupit ZDE.

“Do mých letošních Vánoc se zamotali všichni skvělý umělci, počínaje hosty na mém koncertu, pak na CD Lucka a Marian, nakonec se nechal slyšet i Karel Gott a vše dovršilo to, že přijede Mano. Už teď prožívám Vánoce, tohle je nejkrásnější dárek, který jsme dostala,” glosuje Kamila.

Kamila Nývltová (foto Vendula Fantová)

Soutěž o vstupenky

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vstupenky na velký Vánoční koncert Kamily Nývltové “Kouzlo okamžiku” mohou být vaše.

V jakém muzikálu neúčinkovala Kamila Nývltová?

  • A) Angelika
  • B) Carmen
  • C) Kleopatra

Odpovědi zasílejte do 7.12.2013 (23:59 hod.) na e-mail: souteze@musical.cz
Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který získá 2 vstupenky na zmíněný koncert.


Praha
Vojtěch Drahokoupil bude novým D´Artagnanem v muzikálu TŘI MUŠKETÝŘI
Pozvánky a konkurzy
V Salesiánském divadle vykvete Kouzelná zahrada
Pozvánky a konkurzy
“Les Misérables – Bídníci” se vrací do Prahy, byl vypsán konkurz!
  • Radek Janda

    Výhercem soutěže se stává: Rebecca K.
    GRATULUJEME!
    Pro ostatní soutěžící jsme přichystali něco zajímavého, zkontrolujte si svou e-mailovou schránku.