Pozvánky a konkurzy

Divadlo Broadway bude hostit koncerty pro matky v tísni i zatopenou Chrastavu


V září se v Divadle Broadway budou konat hned dva charitativní koncerty. Již tuto sobotu 11.9.2010 proběhne tradiční koncert věnovaný obecně prospěšné společnosti ve prospěch matek s dětmi v tísni “Mater et pueri” s názvem “Srdeční záležitosti” pod záštitou Magdy Malé. Druhý charitativní večer “Michal David a přátelé – Koncert pro Chrastavu” bude pomáhat povodni postižené obci Chrastava a odehraje se v úterý 14.9.2010. V celém článku naleznete pozvánky na obě akce, na kterých vystoupí české muzikálové i populární hvězdy. Podpořte i Vy dobrou věc!

Srdeční záležitosti 2010

Madga Malá a její obecně prospěšná společnost “Mater et pueri” pomáhá matkám s dětmi v tísni. Již tradičně se začátkem září pořádá koncert s názvem “Srdeční záležitosti“, jehož výtěžek jde právě na podporu činnosti této prospěšné organizace. Na letošním ročníku kromě patronky Magdy Malé přislíbili účast Heidi Janků, Kateřina Brožová, Marián Vojtko, Hana Křížková, Roman Vojtek, Marcela Březinová, Petr Dopita, Ladislav Spilka, Martin Maxa, Jan Bendig, Jakub Smolík, Vlastimil Harapes, Martin France, Jana Chládková a sbor ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě. Celý koncert bude moderovat Vladimír Hron. Koncert se koná v sobotu 11. září 2010 od 17:00.

Osobně jsme navštívili poslední dva ročníky tohoto koncertu a můžeme vám ho vřele doporučit. Nejenže budete mít dobrý pocit, ale zažijete také skvělý večer ve společnosti dobrých umělců v odlehčené atmosféře. Podívejte se na loňský video sestřih (+ krátký report) či předloňskou reportáž z Divadla Hybernia, kde se koncert konal. Vstupenky stojí 290 korun a zakoupit je můžete ve všech obvyklých předprodejích.

Koncert pro Chrastavu

Michal David a přátelé – Koncert pro Chrastavu“, takový je název druhého koncertu, jehož název je dosti výstižný. Výtěžek z prodeje vstupného bude věnován povodni postižené obci Chrastava a bude použit na její obnovu. Jako hlavní hvězda vystoupí Michal David a band, dále můžete vidět Helenu Vondráčkovou, Moniku Absolonovou, Kamilu Nývltovou, Ilonu Csákovou, Josefa Vojtka, Petra Koláře, Daniela Hůlku, Mariana Vojtka a další. Koncert se koná v úterý 14. září 2010 od 19:00 a vstupenky lze zakoupit  hodnotě 1.000 korun, případně přístavky za 500 korun. Prodej ve všech obvyklých předprodejích.


Pozvánky a konkurzy
Pozvánka na třetí českokrumlovskou “Noc na Broadway”
Pozvánky a konkurzy
Jidáš i Ježíš Roman Tomeš vyjíždí na celorepublikové klubové turné (+ rozhovor)
Recenze a reportáže
“Casanova” v Divadle Broadway je čistým průměrem (+ videosestřih)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!