Koncerty

Charitativní koncert “Srdeční záležitosti” vytěžil 150 000 korun


27.10.2008 se konal již několikátý charitativní koncert Magdy Malé a její nadace Mater et Pueri s názvem “Srdeční záležitosti“. Dobrou věc přišli podpořit nejen diváci, ale také mnoho známých umělců. My vám nabídneme malý průřez touto akcí.

Magda Malá

Magda Malá

Celý večer ve prospěch matek v tísni, o které se stará právě nadace Mater et Pueri, moderovali Slávek Boura a Markéta Mayerová. Především Slávek Boura udržoval v Divadle Hybernia příjemnou atmosféru a Markéta Mayerová ho skvěle doplňovala.

V první řadě je třeba zmínit se o umělci číslo 1, a to Magdě Malé. Ta zazpívala sólovou píseň To tam ve tmě tleskají a s kolegou Petrem Dopitou si “střihla” krásný duet Stříbrný půlměsíc, který je (stejně jako sólovka) z jejího sólového alba. Taktéž stanula po boku s Vlastimilem Harapesem a s Danielem Hůlkou (s tím zazpívala všem jistě známý duet Vím že jsi se mnou z muzikálu Dracula).

A právě Daniel Hůlka byl asi nejočekávanější host, jak u přítomného tisku, tak u diváků. Všechny překvapil již svou štíhlou postavou, která je dokonale připravena na hlavní roli v obnovené verzi muzikálu Dracula (premiéra únor 2009). Pěvecky jsme však Daniela slyšeli v lepší formě, a tak doufáme, že do února rozcvičí nejen břišní svaly, ale také pěvecké.

Zřejmě nejživějším hostem byl Vladimír Hron, který energií přímo zářil a rozesmál celý sál. Poté zazpíval známou píseň Sex Bomb, původně od Toma Jonse. Nejlepším hlasovým projevem se mohl pochlubit jeden z posledních hostů, a to známý muzikálový a operní zpěvák Marián Vojtko, který nám připomněl muzikál Jekyll & Hyde ústřední písní To je ta chvíle.

Daniel Hůlka

Daniel Hůlka

Zmínit se musíme také o žácích ZUŠ F.L.Gassmana v Mostě, kteří předvedli mix nejznámějších písní z muzikálu Noc na Karlštejně. Někteří žáci byli lepší, jiní horší, nejvíce nás však zaujala Eva Pomaháčová, která v mosteckém nastudování muzikálu Kleopatra vystupuje v hlavní roli.

Dále jsme mohli na benefičním večeru vidět duo Kamélie, Ilonu Csákovou, Hanku Křížkovou, Leonu Černou, Marcelu Březinovou, Martina Maxu, Martina France a Petra Jandu, který zakončil celý večer. Na závěr byl také předán šek nadaci Mater et Pueri, a to v hodnotě téměř 150 000 korun, které byly vybrány na vstupném na tento koncert.

Charitativní koncert “Srdeční záležitosti” tak proběhl v přátelském a pohodovém duchu a všichni se již teď těší na další ročník. Jen trošku zamrzela neúčast ohlášené Báry Basikové a občas neukáznění bulvární fotografové.

Kamélie

Kamélie

Předávání šeku a dortu Magdě Malé

Předávání šeku a dortu Magdě Malé

Magda Malá

Magda Malá

Magda Malá a Petr Dopita

Magda Malá a Petr Dopita

Martin France

Martin France

David Novotný a Magda Malá - zákulisní focení s dortem

David Novotný a Magda Malá - zákulisní focení s dortem

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Tomáš Král. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, ozvěte se nám na email redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!


Soutěže
Vyhraje vstupenky na premiéru THE GREATEST SHOW v Divadle Hybernia
Praha
Nový muzikál “Quasimodo” v Divadle Hybernia – první informace a taneční konkurz
Videoreportáže a záznamy
Video: exkluzivní ukázky písní z muzikálu “Kapka medu pro Verunku”
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!