Pozvánky a konkurzy

Děkujeme – Galakoncert muzikálového herectví s Livebandem


Talentovaní studenti muzikálového herectví se představí na společném Galakoncertu v Divadle Ponec 10. října 2015 od 20 hod. Někteří z nich již sklízí úspěchy na prknech, co znamenají svět. Přijďte podpořit mladou, nadějnou krev českého muzikálu. Celým večerem provede živá kapela Liveband.

“Chceme se s vámi podělit o naše umění a pozvat všechny z vás mezi nás. Naší motivací je uspokojit diváky, naše posluchače, rozdávat štěstí, úsměv a pohodu prostřednictvím toho, co děláme nejraději. Rádi bychom přinesli něco nového a mladistvého”, sdělují samotní aktéři Andrea Hauerová, Denisa Šubrtová, Pavel Klimenda, Richard Pekárek, Martin Holec a Jan Fanta.

Oficiální plakát Galakoncertu

Oficiální plakát Galakoncertu

Program slibuje plno rozmanitých žánrů hudby a tance (choreografie vznikly za přispění všech protagonistů). Účinkující se během dvouhodinového představení na jevišti postupně vystřídají, ale zazpívají a zatancují i společně. Každý z nich vyjádří vřelé díky svou určitou formou za možnosti a příležitosti, které jej přivedly na prkna, co znamenají svět.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal.

Koncert vznikl za podpory hlavního partnera Dopravního podniku hl. m. Prahy a dalších partnerů uvedených na plakátu.

Pozvánky a konkurzy
Konkurz na hlavní a vedlejší role do muzikálu DOKTOR OX
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na taneční role do muzikálu Daniela Landy KRYSAŘ v Divadle Kalich
Pozvánky a konkurzy
Do divadla Semafor vtrhne bulvár!