Pozvánky a konkurzy

Pozvánka na Vánoční setkání muzikálových hvězd


Společensko-kulturní akce pro širokou veřejnost s názvem “Vánoční setkání setkání muzikálových hvězd” se uskuteční o víkendu 17.a 18. prosince 2011 v Kulturním domě na Bílé Hoře. Pestře nabitý program vyvrcholí v neděli v podvečer koncertem, ve kterém se představí řada muzikálových zpěváků.

V sobotu se brány kulturního domu otevřenou ve 12 hod. a program potrvá do 18 hod. Nedělní program začíná již od 10 hod. a vyvrcholí v 18 hod. již zmiňovaným koncertem. Účast na koncertu přislíbili:
Jiří Zonyga
,Honza Hönig, Michal Foret, Jaroslav Klein, Míša Sejnová, Ilona Vozníčková, manželé Rajnišovi, Gábina Urbánková, Peter Veslár, Lukáš Kellner, František Pytloun, Petr Kutheil, Petr Poláček, Petra Doležalová a další.

Plakát

Na zahradě i v sále Kulturního domu bude po oba dny pravá česká zabijačka – na vlastní oči uvidíte pravého českého řeznického mistra při práci a sami si můžete vyzkoušet třeba výrobu jitrnic a ochutnat ovar, prdelačku, jelita, jitrnice, guláš, pivo, víno, svařák atd. Pro děti bude k dispozici velké dětské hřiště a dětský koutek a celý den budou v sále probíhat různá zajímavá hudební vystoupení.

Vstup je zcela volný, popř. dobrovolný.

Spojení:
– Kulturní dům na Bílé Hoře, Ke kulturnímu domu 14,  Praha 17 – Bílá Hora
– Konečná stanice tramvaje č. 22
– Bezproblémové parkování přímo u Kulturního domu


Pozvánky a konkurzy
Pozvánka na benefiční koncert Muzikálem bez bariér
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do připravovaného českého muzikálu ROBINSON CRUSOE
Pozvánky a konkurzy
Taneční konkurz do muzikálu Mira Žbirky Atlantida
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!