Editorial

Muzikálové PF 2012


Musical.cz přeje všem svým čtenářům a partnerům šťastný nový rok 2012 a co nejvíce krásných a přínosných kulturních zážitků. A je čas i na naší malou musicalovskou bilanci…

Za rok 2011 jsme vydali 209 článků, celkem jste nás navštívili 363 283 krát a za jeden rok jste zobrazili 924 243 stránek. Napsali jste celkem 4 510 komentářů. Zdaleka nejčtenějším článkem byla recenze “Kata Mydláře” (25 030 zobrazení), značný zájem jste projevili o obsazení obnoveného uvedení pražských “Bídníků” (10 974 zobrazení) a třetí místo patří recenzi “Osmého světadílu” (8 172 zobrazení).

Celkem jste si naše videa na YouTube pustili 820 256 krát. Nejúspěšnějším videem letoška se stal opět s velkým náskokem videosestřih z premiéry “Kata Mydláře” (51 336 zhlédnutí), na druhém místě je ukázka z muzikálu “Osmý světadíl” (31 499 zhlédnutí) a na bronzové příčce je opět “Kat Mydlář”, a to ukázka písně “Chvíle, které chválím” (22 027 zhlédnutí).

Děkujeme také za přízeň na Facebooku, kde máme 1 724 fanoušků.

Ještě jednou přejme krásný nový rok 2012 a věříme, že se k nám budete i nadále rádi vracet. A samozřejmě děkujeme všem produkcím, divadlům, tiskovým mluvčím i umělcům za spolupráci, ochotu a milý přístup ke všem našim aktivitám.

Za celý tým Musical.cz
Pavel Košatka

Autorem naší speciální přací fotografie je Martin J. Polák, kterému děkujeme za ochotu a samozřejmě děkujeme i všem účinkujícím muzikálu Quasimodo, kteří ochotně zapózovali pro naše čtenáře :).


Editorial
Editorial k otevření sezóny 2009/2010
Editorial
Muzikálové PF 2013
Editorial
Nová sezóna je tady! Na co se nejvíce těšíme?
 • Monika

  To PF je úplně dokonalý! A i vám přeji krásný nový rok :-)


 • Alea

  Tak to je naprosto skvělá bilance, která jen potvrzuje veškerou vaši tvůrčí aktivitu :-)
  Je zajímavé, jak s přehledem, co se týče počtu čtení, diskutujících, nebo prohlédnutí videa, vede Kat Mydlář. Docela by mě zajímal poměr jeho příznivců, odpůrců nebo těch, kteří ho v jádru odsuzují, ale umí si na něm najít i ty plusy (což je můj případ).
  Takže moc děkujeme a ještě jednou – ať se vám všem v příštím roce daří!


 • Pavel

  Rovněž přejí úspěšný rok 2012! Děkuji za to, že Musical.cz existuje a ať se vám všem daří i nadcházejícím roce.


 • BeaHaydee

  Pripájam sa, šťastný nový rok všetkým muzikálovým nadšencom :-)


 • Pavel Kl.

  I já vám přeji perfektní rok 2012!! A díky za uplynulý rok za skvělé muzikálové zpravodajství – dobrá práce:)


 • Bídník

  Stastny nadchazejici rok vsem!:) pripojuji se k podekovani za skvelou praci celeho musical tymu a preji mu do noveho roku, at ma o cem psat a at se mu tu v ramci komentaru nehada moc lidi:)


 • Jana

  Taky přeju jen to nejlepší :)


 • Julie

  Taktéž přeji vše nejlepší do nového roku!! A hodně krásných muzikálů :)


 • Abigtail

  Díky moc za celoroční aktivitu a přeji stejně úspěšný rok 2012 a do něj spoustu toho nejlepšího a to nejen, co se divadelních zájmů týče.