Nosiče

“Pomáda” vychází na novém CD, poslechněte si u nás exkluzivní ukázku


Současný hit Divadla Kalich – světový muzikál “Pomáda” – vychází 7. února 2013 na novém CD, které bude ten samý den také pokřtěno na představení muzikálu. Na CD bude obsaženo všech 18 písní ze současné pražské verze (bez závěrečné medley) a vystřídají se na něm téměř všichni představitelé hlavních rolí. Poslechněte si jen u nás exkluzivní ukázku z CD – závěrečný song “Jedině ty” v podání Jana Kříže a Nely Pociskové.

Muzikál PomádaDivadlo Kalich navíc připravilo dárek pro všechny diváky, kteří přijdou na muzikál “Pomáda” v únorových a březnových termínech (7. – 10. 2., 7. – 10. a  28. – 30. 3.). V tyto dny bude ve foyeru divadla ke koupi nové CD v předprodeji za výjimečnou cenu 199 Kč, tedy o 100 korun levnější než později v běžném prodeji.

Tracklist CD

1. POMÁDA (GREASE) – company
2. LETNÍ LÁSKA (SUMMER NIGHTS) – Přemysl Pálek, Kateřina Steinerová
3. KOUZLA LÁSKY (THOSE MAGIC CHANGES) – Tomáš Löbl
4. FREDDY, TY MŮJ (FREDDY MY LOVE) – Veronika Veselá
5. SANDRA DEE (LOOK AT ME I’M SANDRA DEE) – Markéta Procházková
6. NÁŠ AUŤÁK (GREASED LIGHTING) – Tomáš Savka
7. SVIT LUNY (MOONING) – Michal Pleskot, Ivana Korolová
8. JSME PARTA SPRÁVNÁ (WE GO TOGETHER) – company
9. ŠEJKUJ CELEJ ŠKOLNÍ ROK (SHAKIN’ AT THE HIGH SCHOOL HOP) – company
10. SLEJVÁK (IT’S RAINING ON PROM NIGHT) – Kateřina Herčíková, Veronika Gidová
11. KRÁL DŽAJVU (BORN TO HAND JIVE) – Zbyněk Fric
12. BUĎ MŮJ (HOPELESSLY DEVOTED TO YOU) – Kateřina Steinerová
13. HOLCICKO SMUTNÁ (BEAUTY SCHOOL DROPOUT) – Pavel Vítek
14. SANDY (SANDY) – Roman Tomeš
15. KRÁLOVNA MEJDANU (ROCK’N’ROLL PARTY QUEEN) – David Gránský, Michal Pleskot
16. JEŠTE HORŠÍ VECI JSOU (THERE ARE WORSE THINGS I COULD DO) – Michaela Doubravová
17. SANDRA DEE reprise – Nela Pocisková
18. JEDINĚ TY (YOU’RE THE ONE THAT I WANT) – Jan Kříž, Nela Pocisková

Exkluzivní ukázka z CD – “Jedině ty

Alternativní odkaz na ukázku
http://youtu.be/7EUlP1KgR2Y

Jak se Vám píseň líbí? Jste spokojení s interprety jednotlivých písní na CD? Napište nám do diskuze! Recenzi CD a reportáž ze křtu pro Vás samozřejmě připravujeme…

Čtěte naši velkou recenzi muzikálu “Pomáda”

Podívejte se na našem Facebooku na exkluzivní fotky ze silvestrovského představení “Pomády”


Nosiče
“Láska je láska” a “Elixír života” na DVD v jednom balení
Brno
CD muzikálu Johnny Blue je na světě
Nosiče
Muzikál “Kat Mydlář” vyjde na DVD
 • Katka

  Osobně bych u Sandy a Jedině Ty prohodila Dannyho, to samé platí pro představitelky Rizzo…Sandru Dee Reprise bych dala Veronice a Holčičku smutnou Zbyňkovi…ale jinak jsem spokojená.


 • Alena

  U audiozáznamů je problém, že člověku chybí vizuální stránka interpretova výkonu, takže aspoň pro mě pak mnohem víc vyniknou nedostatky. Což u Nely Pociskové a její echt slovenské češtiny je poněkud problém. Ale budiž…. V představení se mi celkem líbila (až na Buď můj, to jsem jen přemýšlela, jestli je to indispozice, nebo to takhle mrví pravidelně), na desce bych si radši poslechla někoho jiného. Ale její alternace znám minimálně (resp. V. Gidovou vůbec a K. Steinerovou opravdu jen lehce), takže vlastně nemůžu tvrdit, že jsou lepší :-). Pokud se dokopu k zakoupení CDčka, tak je aspoň poznám :-). Zvědavá jsem na Míšu Doubravovou v Ještě horší věci jsou, protože od Markéty Procházkové se mi live tahle písnička líbila šíleně, určitě to bylo nejlepší ženské sólo za celý večer :-).


 • Pavlos

  uz se tesim


 • Michala

  Taky se těším na nové CD, potěšil mě Přemek v Letní lásce a Roman v Sandy a také Tomáš Löbl, který je jako Doody naprosto skvělý!


 • lea

  jupí Tom Savka a Náš auťák :) !!


 • JitkaR.

  Tak nevím, jak vám, ale mně ta ukázka z CD vůbec nejde spustit.


 • Alea

  Mně to taky nefunguje.


 • LUDĚK

  Marketa je určitě nejlepši si myslím taky .Pavla Vitka bych do toho muzikálu nedával zmrzačil nejlepši¨mužskou solovku .klidně bYch uděla dvoj roli FONTEJN – I ANDĚL.


 • Alea

  Musím souhlasit s Luďkem, že by se mi také mnohem víc líbila napořád zdvojená role Fontaina a Anděla, než aby divák čekal na to “překvapení” s Andělem a dočkal se Pavla Vítka nebo Kamila Střihavky (ten alespoň se svou blonďatou hřívou vypadá zajímavě), kteří jsou pěvecky daleko za Honzou nebo Zbyňkem. Ti si umí s písní “Holčičko smutná” skvěle pohrát především ve výškách a doslova si ji užívají, stejně jako diváci. Pavel s Kamilem na ně rozhodně nemají a měla-li být původně v této roli prezentována jako překvapení nějaká utajená pěvecká hvězda, tak ji v představení marně hledám.


 • Luks

  Toto CD bude v prodeji i mimo divadlo?:) myslím jako třeba v Bontonlandu?;)


 • Mirka

  Ad. Luděk a Alea:Plný souhlas s “hvězdou ” Pavel Vítek i když jeho vystoupení v Bídnících tohle nepřekoná.:D


 • Tereza

  No, nevím ale mě ta Vaše exkluzivní nahrávka také nefunguje.

  Jinak na Pomádě jsem byla snad už asi 6× a mí oblíbenci? Jednoznačně = Kříž, Gidová, Blahynková (vynikající Frenchy), Bošjaková, Herčíková, Charlotte Doubravová, Markét Procházková, Gránský, Fric, Fricová a Kamil Střihavka. V company samozřejmě všichni skvělí.

  CD super, jsem z 80% spokojená.
  Pavel Vítek, si myslím, v divadle obecně nemá co dělat.

  Terka


 • ivča

  Markéta Procházková je v roli Rizzo top….pěvecky,tanečně, herecky! Taktéž píseň na “CD”. Škoda, že nenazpívala ..”ještě horší věci jsou”..v tom ji nikdo nepřekoná… Tomáš Savka a..”Náš auťák” je skvělý.


 • Zdeněk

  sem rád že písničku Ještě horší věci jsou dostala Míša jeden z velkých a nadějných talentů pražské muzikálové sceny


 • Radek Janda

  Do článku doplněn alternativní odkaz na ukázku z CD: http://youtu.be/7EUlP1KgR2Y


 • Alea

  Tak jsem si tu ukázku konečně poslechla (děkujeme za funkční odkaz) a jsem moc ráda, že jsem na představení měla Katku a Veroniku, které jsou skvělé a jen jsem si potvrdila, že mi Nela svým hlasem na tu roli vůbec nesedí. Bohužel se mi nelíbí ani podání Honzy, u kterého mi ty výšky znějí hodně nepříjemně, což mi vadí i v divadle, kde se mi mnohem příjemněji poslouchá přirozený zpěv Romana. Přemka jsem zatím neslyšela, tak snad budu mít příště štěstí i na něj.


 • Abigail

  Mně se líbí, že jsu na tom CD snad všechny možné alternace. Na druhou stranu mě mrzí, že Veronika Gidová má jedinou příležitost, protože se mi líbila opravdu hodně.
  A ukázka?… Honzu jsem viděla a stejně jako z Veroniky jsem z něj měla skvělý dojem, Nelu ne, ale na základě té ukázky jsem dospěla k závěru, že bych to nakonec přeci jen zkusila, ačkoli jsem si říkala, že její hlas v téhe roli mít nemusím, protože až tak zle mi to nezní.
  Jsem zvědavá, kdo se mi namane v obsazení příště a na to CD už se těším…


 • Luky

  Takže CD nebude k dostání nikde jinde než v divadle?..


 • Ondřej Doubrava

  CDčka Divadla Kalich ve velké většině v Bontonlandu k dispozici jsou, takže snad i Pomáda.


 • Markéta Psutková

  Dobrý den,bude se dát CD koupit jinde než v divadle Kalich


 • petr

  naprosto souhlasim s ivčou


 • Katie

  Obešla bych se bez Pavla Vítka (vůbec se mi do tohoto muzikálu nehodí, Kamil byl super) a taky bez Honzy Kříže, ale jinak jsem spokojená.


 • Olynka

  No, musím se zastat Nely Pociskové, ačkoliv nejsem zrovna její fanoušek – češtinu už vypilovala velice slušně a v té ukázce mě skoro nic netahá za uši.


 • Michala

  Tak jsem si CD poslechla a myslím, že je dost povedené co do kvality zvuku a zpěvu, tak i co se týče výběru interpretů. Nelu nemusím, ale jinak nemám výhrady.


 • Alea

  Také si myslím, že se CD povedlo. Možná bych některé interprety prohodila, jako třeba Míše bych dala Sandru Dee a Markétě Ještě horší věci jsou, ale v zásadě to obě zpívají moc hezky, jen Míša je v té roli na divadle větší potvora. Nelu jsem na jevišti neměla a na CD mě nakonec nenadchla ani neurazila, ale prostě po ní netoužím. V představení oceňuji obě další Sandy asi stejně, každou jinak – Veronika má úžasně silný hlas, typově mi zase víc sedí Katka, ale obě jsou skvělé. A Danny – z každého bych vzala kousek a udělala jednoho. Honza je skvělý pohybově, působí asi nejjistěji, ale v té paruce mě moc nenadchl a někde mi pěvecky moc nesedí, Roman mi přijde herecky nejpřirozenější a líbí se mi pěvecky, Přemek sedí perfektně svým vzhledem a vítězí např. ve scéně s lavičkou – neuvěřitelný pohybově, ale herecky má co dohánět. Ale Letní láska na CD mu opravdu sedí. Ostatní jsou všichni perfektní, stejně jako na divadle – Zbyněk, Tomáš L, Michal P., Tomáš S., company – výborní.Takže sečteno – za mě až na malé připomínky skvělé CD. :-)


 • Romana

  Pomada je super,videla sem ji trikrat. Cd je povedeny. Me se teda vic libi Prochazkova v Jeste horsi veci jsou, jsem ji mela jen jednou bhuzel,ale radsi bych tu pisen poslouchala od ni. Sandy ma kazda svy a Dany Premek.


 • michaela

  – komentář byl z důvodu vulgarit odstraněn (admin)


 • Eva Halenčáková

  Kde muzu koupit cd pomady???