Fotoreportáže a galerie

Kamila Nývltová oslavila 30. narozeniny a 10 let na scéně úchvatným koncertem


Muzikálová a sólová zpěvačka Kamila Nývltová oslavila ve středu 19. června své 30. narozeniny úchvatným koncertem za doprovodu živé kapely pod vedením Štěpána Eliáše a zároveň si se svými fanoušky, kamarády a kolegy z branže připomněla desáté výročí působení na české hudební scéně.

„Dnešním koncertem jsem chtěla s lidmi, kteří mě mají rádi a řadu let mi fandí a podporují, oslavit mých třicet životních křížků a také jsem chtěla, aby právě tihle lidé byli první, kteří uslyší a uvidí můj nový projekt, který jsme připravili s Pepou Vojtkem. Ten mi napsal i většinu všech nových písní. Takže tím by se dalo říci, že nový projekt K.A.M.I.L.A. je zrozen,“ říká Kamila.

Kamila Nývltová a Josef Vojtek

Kamila Nývltová a Josef Vojtek

Celý koncert se v pražském Strašnickém divadle nesl v duchu rodinné atmosféry. „Celou produkci zajišťovala moje rodina, mamka, taťka, brácha a „moje holky z Krkonoš“. Můžu se na ně stoprocentně spolehnout, oni by za mě položili život, vím to. A moje manažerka Veronika Šimůnková, s námi také pracuje a prostě nám to dohromady funguje,“ popisuje Kamila, kdo vše stojí za úspěchem celé akce.

Iveta, Leoš, Kamila a Jindřich Nývltovi Kamila Nývltová

Iveta, Leoš, Kamila a Jindřich Nývltovi

Kamila Nývltová

Kamila Nývltová

Narozeninový koncert zahájila jak jinak než rodinnými video vzpomínkami ze svých pěveckých začátků. Následovala píseň „Teď královnou jsem já“, která Kamilu provází jako její první profesionální árie od začátku kariéry, kdy po skončení televizní show X-FACTOR, jí Michal David nabídl hlavní roli královny Kleopatry ve stejnojmenném muzikálu. Kamilu zdobily v této části koncertu šaty z dílny Nadi Moravcové.

Kamila Nývltová a Michal David

Kamila Nývltová a Michal David

Poté zazněl výběr písní, které Kamilu nejvíce oslovily za její desetileté působení na hudební scéně. V polovině koncertu přicházeli hudební gratulanti a Kamiliny nejoblíbenější kolegové, Josef Vojtek, Leona Machálková, Olga Lounová a Marian Vojtko. Se všemi si Kamila zazpívala krásné duety, které vyšly na CD duetů „Moje lásky“ před třemi lety. Ke konci tohoto vstupu nemohl chybět velmi oblíbený duet „Pevný bod“, jenž si s Kamilou střihl její tatínek Leoš Nývlt, a na který mnoho diváku dychtivě čekalo. Emoce, které ho provázely, nenechaly diváky v klidu a slzy se jen koulely. Na úplný závěr ještě dorazil poslední gratulant, Michal David, se svým mega hitem „Pár přátel stačí mít“. A jaká by to byla oslava, kdyby na ní chyběl dort? Ten se na jevišti samozřejmě také objevil, díky Adéle Zaňákové, švagrové Lucie Bílé.

Michal David, Olga Lounová, Kamila Nývltová, Leona Machálková, Marian Vojtko

Michal David, Olga Lounová, Kamila Nývltová, Leona Machálková, Marian Vojtko

Na poslední část koncertu přišla Kamila v oblečení ve stylu country, které pro ni připravil Michal Kováčik. Zaznělo pět úplně nových písní z pera Josefa Vojtka a dle reakcí naprosto zaplněného divadla, to opravdu nové K.A.M.I.L.E., ve stylu muziky laděné do jižanského rocku, neskutečně seklo. Diváci ji odměnili dlouhotrvajícím bouřlivým potleskem, vše se neobešlo bez několika přídavků a obrovského množství květin, které Kamila dostala.

Kamila Nývltová

Kamila Nývltová

 „A ta správná podkrkonošská oslava mě teprve čeká, vyšlo to přesně na den mých narozenin, bude to velká párty,“ usmívá se Kamila.

O prázdninách nebude Kamila rozhodně zahálet. Začátkem července odjíždí s dětmi na ČESKO ZPÍVÁ CAMP, na který se ještě můžete přihlásit ZDE, zbývá posledních pár míst.

FOTOGALERIE

Foto: Herminapress / Kristýna Junková

Praha
Eva Olmerová ožije po dvaceti letech v novém muzikálu “Nezemřela jsem…”
Recenze a reportáže
Divácká anketa Křídla 2015/2016 má své vítěze
Praha
“Carmen” oficiálně pokřtila CD