Praha

Iva Marešová od září v “Dámě s kaméliemi”


Od září se bude v muzikálu Michala Pavlíčka Dáma s kaméliemi v hlavní roli Markéty střídat Iva Marešová s Bárou Basikovou. Ta dosud hrála roli sama a stále se mluvilo o nástupu Lucie Bílé do této role. Ta teď zřejmě má plné ruce práce s Carmen, a tak do role nastoupí famózní členka souboru divadla Ta Fantastika Iva Marešová. Ta nyní účinkuje v muzikálech Němcová!, Obraz Doriana Graye (kde také alternuje Báru Basikovou) a Excalibur. Premiéra Ivy Marešové v muzikálu Dáma s kaméliemi bude 19.9.2008 a my u toho samozřejmě nebudeme chybět.


Praha
Účinkující “Pomády” se poprvé převtělili do svých rolí
Aktuální zprávy
Muzikál MEFISTO zaujal v Korei a bude mít premiéru v Soulu
Praha
Fracouzské šansony opět zazní v Divadle Kalich. Soutěžte s námi o vstupenky!
 • Lejli

  teď už se na Ivu začínám těšit, ale když jsem se dozvěděla, že 12. se představení ruší a já si musela vyměňovat lístky, to sem moc nadšená nebyla z ničeho :))


 • Klárka

  Jsem zvědavá jak se Iva s rolí Markéty popere, nebude to mít vůbec lehké, Bára se na jevišti skutečně měnila v Markétu a ta role jí byla šitá na tělo. Já jen doufám, že se opravdu obě Markéty budou střídat a o Báru nepřijdeme úplně.


 • Osk@r

  Myslím, že Iva to zvládne. Je naprosto skělá, a to ve všem.
  Zvlášt obdivuhodný výkon podáva v Němcové!, takže se o ni nebojím.
  Myslím, že s Bárou budou skvělá dvojka :-)


 • Andrea

  Iva naskočila do Markéty hodně narychlo, takže jí držme palce na první představko o to víc. Opravdu to nebude mít lehké, ale já nepochybuju o tom, že si svoji Markétu brzo najde a bude minimálně stejně skvělá jako Bára.


 • Lejli

  tak musím jen konstatovat nic než pravdivý fakt, že Iva byla v roli Markéty včera úžasná!!!!


 • Pepek

  Nové stránky se mi nelíbí je to strašné nepřehledné nemužu si na to zvyknout a kde je link na feramony Herců jak hrajou čauky všem ….


 • Andrea

  Musím jen potvrdit, Iva byla opravdu výborná a kdybych Dámu nikdy předtim neviděla, tak bych ani nepoznala, že hrála poprvé.


 • Ondřej Doubrava

  Tak už to bývá, že když chcete udělat muzikálový web coby projekt a přinášet skoro denní updaty, trochu nepřehledné to bude, tomu se člověk nevyhne a vždy je potřeba se umět na těch stránkách trochu orientovat. A my jsme ještě nevyjeli se všemi překvapeními, tak kdyby se přehlednost během října zhoršila, napravíme to, nicméně oproti světovým projektům je ten náš přehledný ještě hodně.

  Fermany herců: sjet dolů a po LEVÉ STRANĚ celkem velkým písmem je tam odkaz (naučte se využívat tu stránku celou, ne jen vrchní část), hned to bude přehlednější, klid, jde jen o zvyk, zatím spíše slyšíme na projekt jen chválu (naposledy z HdK :-) )