Aktuální zprávy

“Les Misérables – Bídníci” od září opět v GoJa Music Hall


Pražské uvedení muzikálu “Les Misérables – Bídníci” se od září 2013 vrací do GoJa Musis Hall prozatím na 9 představení. Zda-li bude poté muzikál i nadále pokračovat, není v tuto chvíli jasné. Informace ohledně pražských Bídníků budeme pro vás i nadále sledovat.

Termíny představení

Září 2013

 • 27.9. od 19 h. (Pá)
 • 28.9. od 14 h. (So)
 • 28.9. od 19 h. (So)

Říjen 2013

 • 11.10. od 19 h. (Pá)
 • 12.10. od 14 h. (So)
 • 12.10. od 19 h. (So)
 • 18.10. od 19 h. (Pá)
 • 19.10. od 14 h. (So)
 • 19.10. od 19 h. (So)

Les Misárables - Bídníci

Předprodej vstupenek byl již zahájen.
Vstupenky můžete v současné době objednávat na e-mailu: vstupenky@goja.cz
nebo na tel. číslech: 272 658 337, 272 658 378.


Praha
Muzikál Robinson Crusoe zná první tváře v obsazení (+ video)
Aktuální zprávy
4XM – přímý přenos muzikálového koncertu z Malé scény Divadla J. K. Tyla
Aktuální zprávy
Divadlo Radka Brzobohatého představilo nový muzikál o Freddiem Mercurym
 • Martina

  Vstupenky jsou již také na http://www.ticketportal.cz


 • Isa

  Ahoj, můžu se zeptat, zda je dobře vidět i na těch nejlevnějších místech? A nelze třeba objednat místo na schodech? :-) co si pamatuji, tak tam nějací lidé také seděli… děkuji.


 • Isa

  Ahoj, můžu se zeptat, zda je dobře vidět i na těch nejlevnějších místech? A nelze třeba objednat místo na schodech? :-) co si pamatuji, tak tam nějací lidé také seděli… děkuji.


 • Bídník

  Pokud si chcete predstaveni uzit, tak bych si do postrannich sektoru nesedal, myslim, ze z nich neni videt cela hloubka jeviste, alespon z casti. Schody nevim, prodavat jsem je nikde nevidel:/


 • Nick

  Na Bídníky (z vlastní zkušenosti) jedině za draho (a to si normálně kupuji ty nejlevnější lístky), ze sektorů N a M je vidět opravdu špatně. Lístky na schody se nekupují, ty se spíš tak jako přidělují :D


 • luděk

  JA SEM TAM TAKY BYL


 • luděk

  N .M


 • Linda

  Podle mých mnohých zkušeností je nejlepší sektor B kolem prostředka.


 • jitka

  Z vlastní zkušenosti, nešetřete. Seděli jsme v M-ku, ne snad, že bychom chtěli šetřit, ale bylo dost vyprodáno. Vidět tam celkem je, ale je tam hodně špatný zvuk, asi to bohužel dost negativně ovlivnilo můj pohled na pražské Bídniky.


 • beruška23

  Vidět je dobře všude, nejlepší zvuk mi přišel kolem prostředka, spíš níže. Ale na rozdíl od klasických divadel, opravdu dobře uvidíte i z krajních míst ;-)


 • Veronika

  Isa: Já osobně bych nikdy nikam jinam než do sektoru B nebo C nešla. Totéž doporučuji i Vám. Nestojí to za to jít jinam a pokud vyloženě nejdete do M a N, tak stejně moc neušetříte. V nejlepších sektorech doporučuji B a C 4. až 7. řadu a nedoporučuji kupovat lístky do prvních dvou řad – špatný zvuk a někde i viditelnost skrz “bedny”.


 • Lucie

  Rozhodně nešetřit. Já jsem měla nejlevnější lístky úplně na kraji. Špatný výhled, zvuk taky nic moc a navíc mě rušily všechny možné okolní zvuky. Zřejmě kvůli čerstvému vzduchu byla částečně otevřená jedna stěna, takže mě rušilo světlo i zvuky z venku. Představení jsem si vůbec neužila a totálně mě to odradilo od dalších návštěv.


 • Abigail

  To je asi to hlavní, samozřejmě je z boku hůř vidět, to jeviště je široké, ale pokud si neseženete místa přesně do středu, tak v tom není až takový rozdíl, myslím, že bylo vždy vidět celé jeviště, snad až na pár bočních zadních dveři do těch domů apod. A zvuk je dle mé zkušenosti hodně o štěstí, protože zrovna tam na boku (M/N) jsem ho chytila v hodně dobrý den naprosto skvělý a naproti tomu vepředu v sektoru snad A nebo D v polovině jiný den naprosto naopak. Co je ale hlavní chyba těch sektorů A, D, M, N – není to uzavřené k šatně a barům a tam se neumí chovat, takže jsou do těch nejbočnějších míst slyšet. To mi tam vadilo nejvíc. Ale tedy mně se nejlépe osvědčila místa v první řadě sektoru F nebo G. A nebo poslední řada těch spodních sektorů co nejvíc na střed.


 • Frank

  Na schody si sedaj jen herci,když hraje jejich alternace anebo uvaděči


 • Alena

  Včera a předevčírem jsem se byla podívat na generálkách Les Mis a musím říct, že i když různých individuálních chyb nebylo zrovna málo i u celkově skvělých lidí, tak Bídníci opět dokázali, že za všech okolností stojí za to je vidět. Obrovskou radost mi udělala na první gen. Hedvika Tůmová. Minule jsem na ni měla trošku smůlu, když jí vypadl port a musela zpívat na handku (i tak ovšem byla skvělá), ale tentokrát jí přálo štěstí a prodala dokonale, co v ní je. Nejmilejším překvapením byl ovšem na druhé generálce Josef Štágr jako Valjean. Už jsem byla smířená s tím, že ho v téhle roli nikdy neuvidím, protože na jisto zjistit jeho termíny nemám jak a vlastně jsem už Les Mis ani neměla v plánu znovu navštívit. Ale když se štěstí unaví…. Jeho podání Valjeana se mi celkově líbilo asi nejvíc…Davida Uličníka v téhle roli naprosto miluju, ale sama sobě musím přiznat, že když se toho chopí někdo, kdo je opravdu pan herec, nejen že skvěle zpívá, tak ten komplexní zážitek je ještě o něco silnější. Nehledě na to, že Marian Vojtko ve středu nasadil laťku tak nízko, až jsem si říkala, že jestli se na oprašování textů takhle vykašlali všichni, tak pámbů s námi a radši Les Mis neměli ani vracet…A v téhle situaci byl J. Štágr druhý den vysloveně jako balzám pro duši, uši a koneckonců i oči ;-). Konfrontace s T. Bartůňkem byla opravdová lahůdka.
  Jinak opět pochválím i company, hlavně M. Smrkovského a M. Šebka (oba jsou úžasní komici s nepřeslechnutelnými hlasy), M. Bragagnola (důstojník je holt krásná rolička), a swinga P. Ryšavého (Feuilly), na kterého jsem bohužel narazila poprvé až teď při páté (a na 99 procent poslední) návštěvě tohohle nastudování.


 • Martin K.

  Já byl ve čtvrtek na 2. generálce a naprosto souhlasím s tím, že Bídnici je takové veledílo, že pokaždé, když je člověk vidí, má mnoho emocí…
  V celkovém počtu jsem je viděl počtvrté v novém uvedení. Poprvé jsem měl možnost vidět Josefa Štágra jako Jean Valjeana, předtím jsem měl 3x Davida Uličníka. Za sebe musím naopak říci, že pro mě tím Valjeanem je David Uličník. Josef Štágr je vynikající, jeho hlas je ohromující, ale lépe mě do role prostě sedl David po hereckém projevu. Je to možná věc individuálního pocitu každého, možná jsem si moc zafixoval pana Štágra zafixoval do Javerta, kdy jsem ho měl také 3x, ale zvláště na konci, kdy Valjean již jako starý muž přemýšlí nad životem, který prožil a pak umírá.
  Po delší době jsem také viděl Moniku Absolonovou a jsem moc rád, že tato žena patří do naší muzikálové scény…
  Bídníci jsou skvost a děkuji za jejich znovu-uvedení.


 • Martin K.

  …zapomněl jsem zmínit Tomáše Bartůňka, kterého jsem zde v Bídnících viděl poprvé a mohu napsat jen jedno: bez chyby a skvělé!


 • Jana

  Dneska jsem byla na Bídnících a musím říct že opravdu tohle dílo nemá konkurenci! Nádherné melodie, skvěle postavená scéna a báječné výkony herců! Především však u Davida Uličníka, který jako Jean Valjean je bezkonkurenční, Josef Štágr jako Javert, Vlaďka Skalová jako Eponina zpívá jako anděl a opravdu jim věřím vše! Veliká pochvala v company, především u pánů – Michal Šebek, Robin Puškáš, Jaromír Adamec, u nichž byl jak herecký tak pěvecký výkon velmi přesvědčivý. V dámské company se mi nejvíce líbila Charlotte Doubravová, která byla také velmi přesvědčivá. Rozhodně si Bídníky do derniéry nenechám ujít a zajdu se podívat znovu na tohle krásné dílo.


 • Veronika

  David Uličník, Petra Peterová, Pepa Štágr, Monika Absolonová, Magda Malá a mnohé další hvězdy jsou naši výborní zpěváci ale když slyším slova: “Já ho zastřelím a je to, …” nebo “Děti mrznou mají hlad, …” v podání tenora Pavla Rudolfa Plasche, tak je to prostě bomba !!! … miluji Pavla Rudolfa, je prostě boží … :))))))