Videoreportáže a záznamy

Muzikálové zpěvačky Nývltová, Lounová a Pártlová předváděly šperky


Dnes pro Vás máme malý video bonus. Navštívili jsme vernisáž obrazů a zároveň módní přehlídku ručně vyráběných šperků ze skla paní Alexandry Hejlové. A právě v galerii Epicure šperky předváděly tři zpěvačky, které můžete znát (nejen) z muzikálů – Kamila Nývltová, Olga Lounová a Martina Pártlová.

M. Pártlová, K. Nývltová a O. Lounová

M. Pártlová, K. Nývltová a O. Lounová

Přehlídka se konala 12. 11. 2009 v pražské galerii Epicure, kde již od začátku vládla uvolněná, až téměř domácí atmosféra. Na úvod zazpíval Jindřich Kraus (básník, zpěvák a vydavatel) píseň, věnovanou právě Alexandře Hejlové, své partnerce. Poté již následovala přehlídka šperků, kterou Vám přinášíme ve video sestřihu.

Kamilu Nývltovou jistě znáte jako mladou finalistku pěvecké soutěže X Factor, která dostala šanci v hlavních rolích muzikálů “Kleopatra” a” Dracula”, od ledna bude zpívat Angeliku v obnovené premiéře stejnojmenného muzikálu. Olgu Lounovou znají také televizní diváci, především ze seriálu Ošklivka Katka. Vídat jí na obrazovkách můžete také ve známé reklamě na Korunní, jako zpívající partnerku pana Citróna. V současnosti účinkuje v muzikálu “Dracula”. A Martina Pártlová taktéž prorazila přes soutěž X Factor a kromě sólového účinkování vystupuje v muzikálech “Kladivo na čarodějnice” a “Johanka z Arku”. Kromě těchto tří zpěvaček šperky předváděla snacha Jindřicha Krause Veronika Krausová.

Muzikálové zpěvačky předváděly šperky

Kamera – Pavel Košatka. Střih a foto – Radek Janda.


Ostrava
Muzikálový koncert 10 let muzikálu v Ostravě na ČT art
Videoreportáže a záznamy
Exkluzivní videoukázky z muzikálu ‘Hamlet” v Divadle Broadway
Videoreportáže a záznamy
Videosestřih: Kamila Nývltová jako Lorraine v muzikálu “Dracula”
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!