Videoreportáže a záznamy

Videoreportáž: Muzikálová show “Náš život s muzikálem” zamířila do Náchoda


Divadlo Dr. Josefa Hálka v Náchodě bylo v sobotu 3. prosince další zastávkou muzikálové show “Náš život s muzikálem“, tentokrát s podtitulem “aneb muzikálové hvězdy o Vánocích”. V pestrém programu, kterým provázel moderátor Tomáš Matuška (Snídaně s Novou) vystoupili Kamila Nývltová, Bohouš Josef, Tomáš Löbl, Josef Vágner a Renata Drössler. Zazněly písně z muzikálů “Bídníci“, “Osmý světadíl“, “Kat Mydlář“, “Děti ráje“, “Dracula“, “Kleopatra” a “Mona Lisa“. Poslechněte si je v našem exkluzivním video sestřihu.

VIDEO SESTŘIH


Pro Musical.cz natočil a sestříhal Radek Janda.

ČTĚTE TAKÉ: Muzikálová show „Náš život s muzikálem“ má za sebou úspěšnou premiéru (+ video sestřih)

Jak  u této show bývá zvykem, kromě zpěvu, jsme se dočkali i zajímavých rozhovorů s jednotlivými protagonisty a poznali je tak, jak jsme je možná neznali. Vyjma “muzikálovek”, které samozřejmě převládaly, zazpívali účinkující i písně z vlastního repertoáru a jelikož se blíží Vánoce, nemohla chybět ani nějaká ta vánoční melodie.

Tomáš Löbl, Kamila Nývltová, Josef Vágner, Renata Drösssler a Bohouš Josef

Další zatím známou zastávkou “Náš život s muzikálem” bude 26. ledna 2012 Jaroměř.  Show se dále představí 12. dubna 2012 v Nové Pace a 20. dubna 2012 v Trutnově, kde bude součástí pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ. Pakliže chcete, aby “Náš život s muzikálem” zavítal i do vašeho města, kontaktujte vaše kulturní zařízení nebo se obraťte na zastupující agenturu ART PRESTO.

Náš život s muzikálem - Jaroměř


Praha
„Mona Lisa“ vstoupila do koloběhu zkoušek
Fotoreportáže a galerie
Fotoreportáž z oslavy 50 000. návštěvníka “Kata Mydláře”
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení všech rolí pro připravovaný muzikál Děti ráje
 • Lukáš

  Ach jo.. Kdo tomu Pepovi Vágnerovi konečně vysvětlí, že zpívat nemůže.. vždyť to je tak strašně nudný.. :-/ a tohle má být nový Marius?


 • Julie

  Věc názoru, mně se Pepa líbí ;)


 • Míra

  Lukáši mýlíte se, zpívat může, to jak to ve výsledku vypadá už je druhá věc. Bohužel podobných případů by se našlo víc :-) Přiznám se, že víc než jeho Márius mě vystrašil jeho Stevenův monolog.


 • Kája

  To jsou ale řeči. Pepa zpívá docela normálně, bez problémů…asi si zaběhněte k ušaři. Chtěla bych znát váše vzdělání v oboru…podle tohodle vyjádření tomu nerozumíte. Protože tohle může napstat je hluchoň. Pepa není žádný super zpěvák, ale zpívá obstojně. Znám jiné zpěváky-nezpěváky a jsou to mnohem větší hvězdy než Papa…
  A celý ten koncert musel být pěkný, doufám, že se se dočkáme i u nás….


 • Sabina

  Kromě Bohouše Josefa a Kamily Nývltové hrůza. Též nechápu, že Josef Vagner je vydáván za zpěváka.


 • Míra

  Kájo, tak falešný to možná neni, to je třeba posoudit hlavně naživo, ale když to porovnám s jinými alternacemi, které jsem slyšel tyhle písně zpívat, je to jako nebe a dudy. :-) Minimálně Steven je rozdílem třídy! Jinak proti Pepovi nic nemám, klukům fandím i v To byl náš hit ;-)


 • Veronika

  Pepa Vágner je podle mě skvělý. Podle mě zpívá úžasně ;) Zpěv a divadlo..to je jeho, a kvůli tomu, že se někomu nelíbí a připadá mu nudnej s tím přece nepřestane. Nevím, proč by nemohl zpívat ;) Viděla jsem ho naživo a mám úplně jiný názor než Vy ;)


 • Michal

  Mě nepřijde, že by byl Pepa špatnej. Je pravda, že na píseň Mariuse má slabý hlas (přijde mi, že zaniká) Ale jinak výhrady nemám… A že by byli záchranou jenom Kamila a Bohouš mi nepřijde. Co třeba Tomáš Löbl? Zde je vidět, že on zpívat umí…


 • Tess

  Nevím proč, možná díky zpěvu, ale Pepa Vágner mi těžce připomíná P. Vítka ještě ze starého Drákuly.


 • Míra

  Tess “díky” nebo “kvůli” zpěvu? V tom je dost zásadní rozdíl :D


 • Romča

  Oproti své sestře je Pepa už hotový zpěvák! Jménu Vágner dělá jednoznačně čest. Možná je trochu rezervovaný, ale třeba v Katovi je herecky přesvědčivější i než Tomík L., a to říkám coby Tomíkův velký fanda. Každému prostě sedne něco víc, něco míň. Myslím, že Pepa má velkou budoucnost. Budu mu fandit, protože to je i skromný kluk a profesionál!


 • MM

  MMMM

  Autor Odpovědět

  Milý Romčo, Pepa oproti své sestře stojí daleko ve stínu, a to jak pěvecky, tak i ve skromnosti… Zpívá sice hezky, ale bez hlasu a vůči divadlu i hereckému talentu naprosto zbytečně….


 • NN

  NNNN

  Autor Odpovědět

  Milý MM, já to vidím spíše naopak! Ale věc názoru :-) Spíše mě docela mrzí, že z nevinného videa, ve kterém není Pepa VŮBEC špatný! se strhl “hon na čarodějnice” – v tomto případě na Pepu. Ale beru to tak, že negativní reakce píše každý raději….


 • Michal

  Neřek bych, že je Tereza horší než Pepa. Jsou vyrovnaní. Ale myslím si, že Tomáš L. je ve srovnání s Pepou v roli mladého Jessenia lepší. Tomáš je výraznější a lépe se na roli hodí hlasově…


 • Romča

  Mně právě přijde, že Tomík je málo zlej a naštvanej, když zjistí, že mu má Mydlář popravit tátu. Že ze sebe tu patřičnou zlobu právě není schopnej dostat. Pořád je v něm ta sladkost, to Pepa ten hlas právě zvýšit patřičně umí:)
  Jinak souhlas, že Terka je taky milá, o tom žádná, to jsem ani nerozporoval, ale prostě nedává výšky, a to je u mě problém u každé zpěvačky/zpěváka. Fistulema a americkejma kudrlinkama se síla hlasu nenahradí!


 • Jaru

  Mně osobně se Pepa v tom videu moc líbí, myslím si, že je daleko lepší než Tomáš Lobl. Chtěl bych vidět Vás, jak zpíváte, když umíte jen a jen kritizovat. Možná by chtělo přestat čumět jenom na videa a zkusit se jít podívat na nějaké jeho vystoupení!


 • Míra

  Jaru Jaru, máte to nějaký popletený. Však většina z nás na představení a vystoupení chodí a nejen na Pepu. A právě proto, že my si platíme ty vstupenky a očekáváme za to kulturní zážitek, máme právo se k tomu vyjádřit. K tomu přece nemusíme mít slavíka v hrdle :-) Zkuste o tom popřemýšlet!


 • Veronika

  Bože, už ho nechte na pokoji ;) Nelíbí se Vám ..ok ..nikdo vám to neber ..a už to tady neřešte a najděte si nějakou jinou oběť ;)


 • Míra

  Verčo, ano, to je správný přístup ;-) Brát někomu právo na názor by zavánělo dávnými časy :-)


 • Klára

  jaj lidi to se tady krásně čte :-D …ale musím Pepu bránit protože v některých muzikálech sou mnohem horší zpěváci :-P a taky se do nich nikdo nestrefuje jako se tady strefujete do Pepy …samozřejmě každýmu se líbí někdo jinej ale i když se vám třeba Pepův zpěv nelíbí tak ho ale neznechucujte ostatním :-) …jsem Pepova fanynka ale ne jen kvůli tomu že se mi jeho písničky líběj a že se mi líbí v muzikálech ale hlavně mu fandím kvůli tomu jakej je to skvělej člověk :-) …skvěle se s ním povídá a spoustu věcí dokáže zařídit i kdyby nemusel …prostě to je fajn kluk :-) …a myslím si že on si z tý vaší kritiky stejně nic nedělá spíš se u těch negativních názorů směje takže to asi ani nemá význam :-D


 • Veronika

  Míra : Já tady nikomu právo na názor neberu. Naopak už jste se dostatečně vyjádřili, takže to myslým stačilo ;)


 • Míra

  Verčo taky si myslim, tady ani vlastně není co k diskuzi. Zvlášť po tom, co se odkaz na tuhle debatu objevil na Pepově facebooku :D


 • Veronika

  Ano, objevil se tam .. když si to Pepa četl, tak se tomu musel už jenom smát. Já nikomu neberu to, že se některým tady Pepa nelíbí a jeho zpěv .. každý má názor …ale vadí mi, že se to tady musí donekonečna rozebírat..prostě se nelíbí a tečka.. Co třeba napsal Lukáš v prvním příspěvku..: Ach jo.. Kdo tomu Pepovi Vágnerovi konečně vysvětlí, že zpívat nemůže.. vždyť to je tak strašně nudný.. :-/ a tohle má být nový Marius?! …jako .. to že se mu nelíbí Pepův zpěv neznamená, že nemůže zpívat ..Když si to tady Pepa četl, tak ho to asi muselo hodně mrzet …že zrovna na něj padl jak se říká..Černý Petr a začal se tady rozebírat..Pepa se snaží..dělá všechno pro to, aby se jeho vystoupení líbilo .. To , že se mu to jednou nepovedlo..tak kvůli tomu s tím přece nepřestane ..;)


 • Iva

  Pepa Vágner je skvělej zpěvák…Zpívá naprosto úžasně, především je to skvělý kluk se srdcem na dlani. Pepa je výborný zpěvák, který dokáže zazpívat cokoliv.


 • Míra

  Verčo však jo. Obsazení Bídníků je kapitola sama pro sebe a těžko to házet na něj. Spíš by se měl hecnout a pořádně na sobě začít makat. A ne se tomu jenom smát. ;-)
  Ovšem je naivní si myslet, že tím, že to tady napíšete, přestanou všichni šťourat a psát o tom, jak se jim někdo nelíbí a proč. :D A Pepa neni jedinej, kdo se tu takhle rozebírá, naopak jedním z mnoha.


 • Míra

  Ivo, teda to jsou klišé. :D Prej se srdcem na dlani. První člověk na světě, který zpívá s bijícím srdcem mimo tělo. Jestli to tak je, pak je opravdu výborný zpěvák. Hotová zázrak přírody.

  Jste si tady z toho udělali takový fanklubácký oltář, ne? :D


 • Veronika

  Míro …njn .. hold je vidět že má Pepa spoustu fanoušků a silný fanklub no .. ;))


 • Míra

  No Verčo, kvantita není kvalita.:D Zvlášť, co se týká povídaček o orgánech mimo tělo:D Taková trochu slepá láska. To přece pak ani pro toho zpěváka nemůže mít žádnou váhu!


 • Veronika

  Já si myslím že bude nejlepší tu debatu ukončit ;)


 • lili

  Ježiš, kam jsem to vlezla?! Připadá mi, že jedna až dvě zpřízněné duše Pepíčka se tu bijou jako lvi a přitom o nic nejde. Čas sám ukáže, zda Josef Vágner či Tereza Vágnerová, nebo i třetí nejmladší setra Vágnerová se dostanou někdy na špičku byť i malého českého muzikálového rybníčku. Zatím to ale vypadá spíš na velké tlačenky, to at se na mě nikdo nezlobí. Pepa je skutečně příliš nevýrazný. Jinak řečeno, co Čech a Vágner, to muzikant. Průprava od malička dělá svý, ale přeci jen to NESTAČÍ. Vůle a známosti nejsou všechno, talent prostě ke zpěvu patři. Tedy pokud chci vystupovat před lidma.


 • Petra

  Ahoj všichni nevim co všichni máte proti Pepovi Vágnerovi, náhodou je to nejlepší a nejskvělejší zpěvák kterýho znám a že si někteří myslí že zpívá strašně nudně a že dokonce by neměl zpívat tak to šeredně plete naopak má krásnej hlas takže si ty vaše řeči strčte doprdele


 • Zdeněk

  Petro trochu slušnosti by neuškodilo nač takové výroky. Jen mě zaráží že se tady Vágnera zastává jen ženská část diskutujících, ale prostě Pepa má slabý hlas stejně tak Tereza která prostě Cossetu nemuže vyzpívat ani za nic když má i problemy uzpívat DR.


 • Řehoř

  Zdravím Vás. Myslím si, že Josef Vágner v příspěvku zpívá docela dobře. Na Dráculovi jsem ho měl v alternaci a z jeho Stevnova monologu jde mráz po zádech. Ovšem nepopírám ani to, že na české scéně jsou i lepší.
  Hlavní ovšem je, že si myslím, že to všechno není jen tlačenkou. Kdyby zpíval falešně – nebude zván na konkurzy!


 • Péta

  Dovolte abych i já se vyjádřila k této diskuzi,protože mě nebaví číst,jak neustále se tady navážíte do člověka kterýho vůbec neznáte. Musíte pochopit,že nikdo není dokonalej to znamená ani Pepa,ale to vás ještě neopravnuje k tomu na něho tady házely špínu. Kdo si myslíte,že jste nikdo z vás nemá žádný zkušenosti se zpěvem nikdy jste ani v žádným muzikále nehrály a budete tady dělat ze sebe chytrý. Chápu je to váš názor,ale nevnucujte ho ostatním,protože na to nemáte žádné právo. Kritizovat Pepu si může dovolit jenom ten kdo zpěvu skutečně rozumí a kdo něco dokázal. Vy akorát umíte urážet nic víc,když jste tedy,tak chytrý postavte se na to podium vy a něco předvědte bych vás chtěla vidět. Ukažte,že jste lepší než Pepa no jenom do toho,kecat nesmysly vám jde dokonale. Tak se podívejte abychom uzavřely tuhle debatu,která k ničemu nevede,tak vám něco vy co tady Pepu pomlouváte mu nesaháte vůbec pod kotníky měly byste se nad sebou zamyslet. Je my špatně z toho,jak se mezi námi najdou závistivý a nepřejíci lidi.


 • Zdeněk

  Já bych neřekl, že je to závist jen prostě pár lidí napsalo názor na Pepu a je prostě na každým jak to vezme. Vám všem co Pepu hájíte tak kdyby ste napsali o někom že se vám nelíbí jeho zpěv apod. tak uvidíte že spoustu fanoušku dotyčného vás taky bude přesvědčovat o opaku a taky si to nenecháte vymluvit takže to všichni berte jako názor jedincu na pepu někomu se líbí někomu ne ale nikomu nevnucujte tu svojí pravdu.


 • Pavel Košatka

  Přátelé, diskutující, toto je přesně ten typ diskuze, který všeobecně pohřbívá úroveň českých internetových diskuzí. U nás se vždy snažíme o věcnou a pokud možno inteligentní diskuzi. I opačné názory se dají sdělovat slušně a rozumně argumentovat. Ale teď je tu X příspěvků o ničem typu fanklub X ostatní.

  Nikdo nemáme patent na pravdu, zvláště v umění, které je velice subjektivní a každému se líbí něco jiného. Každý zpěvák, interpret, autor apod. bude mít vždy svůj tábor obdivovatelů i odpůrců. A každý člověk má samozřejmě právo vyjádřit veřejně svůj názor, ať již tady v diskuzi nebo kdekoliv jinde.

  Ale slušně, věcně, bez urážek a provokativních výkřiků či dokonce vulgarit. Nechte si je prosím na bulvární servery a neobtěžujte jimi čtenáři našeho serveru.

  Děkuji všem slušným diskutujícím a věřím, že již tuto diskuzi můžeme brát za uzavřenou.


 • Romča

  Pavle, ale tohle je un fair od tebe. Tady se v podstatě skoro nic neděje, nikdo tu nikoho nenapadal zákeřně a nešikanoval, jako se to v jiných diskuzích dělo vůči mně – a zastal ses mě snad někdy? Naopak! Vstoupil jsi do té nerovné diskuze, kde lidé zneužívající internetovou anonymitu napadali mé názory jen proto, že ví, s kým jsem či nejsem spjat? Ne! Ani to, že sem tahali politiku, ti nevadilo, nedonutilo tě tu něco napsat. Jo běda, kdybych ji sem začal tahat já…! Za to tady, kde se skoro nic neděje, se do debaty mísíš a označuješ ji za pohřbívající úroveň českých internetových diskuzí…? Zkus měřit všem stejným metrem, ju?
  … Jinak tu kdosi napsal, že se tu Pepy zastávají jen dívky. Já dívka nejsem a Pepy se klidně budu zastávat tak dlouho, dokud to bude nutné!


 • Alea

  Škoda, ta nešťastná diskuze mohla být krásně skončená právě tím Pavlovým komentářem. Bylo by to rozumné. Teď mi tahle reakce připomíná film Kulový blesk – operní mistr neustále všem nabízí už po xté pravou brazilskou kávu. Na to mu R. Hrušínský odpoví: “Mistře, vy už ale vážně zlobíte!”


 • Míra

  Alea: přesně! Taky jsem si říkal, že legrace skončila a zpátky k seriózní diskuzi. Ale tohle byl od Romana hřebíček.
  Mně to zase připomnělo plačící dítě, který si stěžuje rodičům, že sourozenec má víc pozornosti než on a že ho nemají rádi. :D
  Romane, stále tvrdím, že se tu Pepy zastávají holky, tenhle koment by snad chlap ani nemohl vypustit :D Ach jo!


 • Romča

  Aleo, omlouvám se Vám, jen mi přišlo poněkud trapné, že zrovna Pavel se tu rozhodl hrát si na mravokárce, když v minulosti pokud sám nepřiléval olej do ohně, tak mlčel, jako že se ho to netýká, a to tu byly útoky vždy jedné strany daleko drsnější než dnes. A nejen vůči mojí maličkosti. Zrovna nedávno mi jedna kolegyňka psala, proč už sem nepíše – že nemá sílu se s panem Košatkou a spol. dohadovat, ale že není normální, aby se sem člověk pomalu bál napsat vlastní názor, že se tu spousta uživatelů chovají jako supi… Mají-li zdejší “diskuse” takovou pověst a nikdo s tím měsíce, ba leta, nic nedělal, není to zrovna dnes v tomhle vláknu spíš úsměvné? A proč píšete “diskuze mohla být krásně ukončena”. Proč končit diskuzi, když se někomu věcně diskutovat pořád chce? Tenhle server má navíc před konkurencí právě proto, že sem chodí diskutovat hodně lidí… A Pavel to dobře ví. Čím víc lidí tu reaguje, tím je pro partnery serveru větší jistota, že je to tu čtené, takže kredibilita musicalu.cz stoupá. Sám reagoval podobně jako Vy z úplně jiného důvodu. Někdo se mu musel ozvat. Na rozdíl třeba od situace někdy před měsícem, kdy tu někteří opravdu nechutně uráželi Michala Davida, což tehdy Pavlovi nijak nevadilo. Dnes to proti tomu byl jen nevinný čajíček, takové drobné pošťuchování. Proto jsem se pouze zeptal, proč se neměří stejným metrem. Toť vše. Už mlčím.


 • Alea

  Já si dovolím ještě reagovat takovým shrnutím. Pro mě je tenhle server naprosto skvělý a musím jen znovu vyjádřit obdiv všem, co ho prostě tvoří, spravují, vedou a já nevím, co ještě. Ono aktuálně informovat, přinášet neustále nové recenze, videa nebo rychlé zprávy musí být hodně náročné na čas a musí to dělat lidé, kteří jsou pro to zapálení. Ta úroveň Pavlových a Ondrových recenzí mi přijde hodně vysoká, i když v nich samozřejmě zaznívá více či méně subjektivní názor pisatele. Protože objektivita, ač je o ní snaha, je mnohdy velmi problematická záležitost a ne vždy se úplně povede. Zkrátka není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Jen to chce od čtenářů možná více tolerance a pochopení, nebo taky uznání za to dobré, co tu nacházejí.


 • Romča

  Ba ještě omlouvám svou jazykovou chybu. Tento server má na víc…


 • Míra

  Opět souhlas s Aleou. Jen podotknu, že každá recenze je přece subjektivním názorem autora. Objektivní by měly být články, zprávy a pod. Ale jinak recenze, komentáře, sloupky, to jsou žánry subjektivní (názorové) žurnalistiky. Ano, autor by při psaní recenze měl přihlédnout ke všem aspektům rovnocenně, ale vždy to bude jeho subjektivní názor! :-)


 • lili

  Tvůrci serveru by měli hlavně dbát na to, aby je neovlivňoval nikdo z dejme tomu “lobistických” (hodně nadsazeně) skupin. Jinak také smekám před rychlostí a aktuálností tohoto webu. Velký palec nahoru :-)


 • Péta

  Musím znova reagovat ač nerada,ale nebaví mě to číst. Nechápu co tím vším někteří sledujete,jak dlouho se tady ještě budete do Pepy navážet čeho chcete dosáhnout. Názor jste si každý napsal my jsme ho vzaly,tak nemá cenu dál to už řešit stejně tahle debata nikam nevede. Proto bychom to měly všechno ukončit prostě Pepa má prostě svůj fanklub a ten za ním bude stát vždycky. Jestli jste si myslely,že tohle nechá nikdo být,že se Pepy nezastane,tak to jste teda byly na velkým omylu. Vám by asi taky nebylo příjemný kdyby o vás nikdo napsal něco takového. To,že nemáte Pepču rádi je,ale váš problém nás to nezajímá. Nám se třeba taky nelíbí nějaký zpěvák a nechodíme ho urážet vždyt nikdo není dokonalý. A srovnávat tady Tomáše Lobla a Pepu kdo roli Stevena hraje dobře my přijde absurdní,protože je prostě na jiný úrovni než Tomáš. Nemá cenu se tady o tom vůbec bavit,když si každý říká to svoje.-)


 • Romča

  Péťo, Tomík Löbl Stevena vůbec nehraje:)
  Jinak souhlas s tím, že kluci jsou tady neobyčejně operabilní a rychlí, až se člověk nestačí divit. Na druhou stranu, kdo z nás neměl spoustu času v době studií:)


 • Ondřej Doubrava

  Recenze MÁ být subjektivním názorem pisatele, proto je taky každá jiná.

  lili: Nebojte, ovlivňováni nejsme, samozřejmě bez určitého druhu kontaktů se projekt našeho rozsahu dělat nedá, to je úplně normální a každá redakce určité má, ale to poslední dobou časté osočování z neprofesionality, zaujatosti a tak, co se vyrojily zejména po mém divadelním debutu vážně nejsou úplně fér, u nás vždycky píše článek ten nezaujatý, já se z toho většinou nějak vykecám.


 • Jana

  A ja zas nemozem citit ten Kamilin spev. Zabite ma :)


 • Petr

  Jana – to od vás ani nikdo nečeká, musíte hledat u vás na Slovensku a ne tady v Čechách K.Nývltovou. Obzvláště když nemůžete cítit její zpěv.


 • Romča

  Upřímné blahopřání Pepíkovi Vágnerovi, Romčovi Vojtkovi a Tomíkovi Savků k vítězství v anketě To byl náš hit. To, že Holky z naší školky vyhrály, je hlavně zásluha jejich famózních čtvero výkonů!


Novější komentáře »