Recenze a reportáže

Muzikálová show „Náš život s muzikálem“ má za sebou úspěšnou premiéru (+ video sestřih)


Hálkovo městské divadlo v Nymburce bouřlivě aplaudovalo nové muzikálové show „Náš život s muzikálem“, která měla premiéru v pondělí 30. května. My jsme na ní samozřejmě nechyběli a přinášíme vám naše postřehy, fotografie a obsáhlý video sestřih se všemi muzikálovými písněmi, které během večera zazněly.

Celý program „Náš život s muzikálem“ je rozdělen do dvou částí a slibuje muzikálové osobnosti poprvé společně na jednom jevišti tak, jak je možná neznáte. V první části zazní písně z domácích a zahraničních muzikálů, druhá je pak věnována vlastní tvorbě jednotlivých interpretů. I tak si ale někteří z nich zazpívali znovu „muzikálovku“.

Show odstartovalo setkání původních nymf z legendárního muzikálu Dracula v podání Lindy Finkové, Magdy Malé, Sylvy Schneiderové a Renáty Drössler, které si zavzpomínaly na svou proslulou šatnu. „Šatna byla asi nejsprostší ze všech šaten z celého muzikálu , tloukli na nás i chlapi od vedle, ať se ztišíme a nemluvíme tak sprostě“, vysvětlila Linda Finková. „Byla to šikana“, dodala Magda Malá v žertu. Po zábavném povídaní jsme mohli slyšet píseň „Nymfy“ a jelikož nebyla k dispozici nymfa krbová, bleskově zaskočila Renáta Drössler, která nás posléze v sólovém vystoupení překvapila s písní „Smrt“, taktéž z muzikálu Dracula.

Petr Plintovič, Linda Finková, Renáta Drössler, Sylva Schneiderová a Magda Malá

Moderátor večera, redaktor sportovní redakce TV Nova Petr Plintovič zval postupně na jeviště jednotlivé umělce, na které měl připraveny vskutku zajímavé otázky, a bylo potvrzeno motto akce, že jsme některé účinkující poznali skutečně tak, jak jsme je možná neznali. Více vám ovšem neprozradíme, ať se máte na co těšit při případné návštěvě. S Petrem Plintovičem se v moderování bude střídat moderátorka České televize a objev roku České televize v anketě TýTý 2010 Daniela Písařovicová.

Video sestřih z muzikálové show “Náš život s muzikálem”

Přinášíme vám exkluzivní video sestřih z muzikálové show “Náš život s muzikálem. Podívejte se na průřez všech muzikálový písní, které během večera zazněly. Ve videu můžete vidět například  Magdu Malou, Kamilu Nývltovou, Mariana Vojtka, Petra Poláčka, Tomáše Savku, Markétu Procházkou, Lindu Finkovou, Alana Bastiena a další.

Pro Musical.cz natočil a sestříhal Radek Janda.

V pořadu zazněly písně z muzikálů „Dracula“, „Kat Mydlář“, „Bídníci“, „Děti Ráje“, „Kleopatra“, „Krysař“, „Tři mušketýři“, „Golem“ či „Baron Prášil“ v interpretaci Mariana Vojtka, Kamily Nývltové, Magdy Malé, Petra Poláčka, Tomáše Savky, Markéty Procházkové, Lindy Finkové, Renáty Drössler, Sylvy Schneiderové, Vandy Károlyi-Konečné a Alana Bastiena. Do kompletního výčtu jmen, která v muzikálové show účinkují, ovšem na premiéře chyběla, ještě doplňujeme Lucii Šoralovou, Zdenku Trvalcovou a Ernesto Čekana.

Kamila Nývltová

Tomáš Savka

„Náš život s muzikálem“ má namířeno i do dalších měst. Konkrétní místa jsou zatím v jednání. V alternacích se budou střídat již výše zmínění interpreti, vždy sedm v jednom představení, kde každý z nich se bude prezentovat dvěma muzikálovými písněmi a dvěma z vlastní tvorby. Písně nejsou dopředu dané, a tak se na každém představení můžete setkat s jiným repertoárem. Nebudou chybět ani kuriózní historky ze života a umělecké dráhy jednotlivých účinkujících. Máte se na co těšit!

 

Marian Vojtko

Markéta Procházková

Petr Poláček

Magda Malá se svojí dcerkou

Linda Finková

Sylva Schneiderová

Renáta Drössler

Vanda Károlyi-Konečná

Alan Bastien

Děkovačka

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Janusz Konieczny. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, ozvěte se nám na email redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!


Recenze a reportáže
Najdou “Adam a Eva” divácký Ráj v Divadle Broadway? (Recenze)
Recenze a reportáže
Hudební scénu MdB energicky rozhýbal Flashdance
Fotoreportáže a galerie
Muzikál KAT MYDLÁŘ pilně zkouší v Divadle Broadway
 • washek

  Díky mockrát, krásné fotky i video!


 • Juicy

  Ráďo, to nejlepší na konec viď :o)


 • pepek

  Snad tenhle koncert dorazí do Ostravy byl bych rád …


 • Katie

  Byla bych moc ráda, kdyby se objevili v Brně, či nějakém blízkém okolí…


 • markéta

  Byla bych moc ráda kdyby se objevil také v České Lípě nebo v okolí :))


 • Jana Dlabáková

  Mooc díky za krásný video. Přimlouvám se, aby se tenhle projekt objevil také u nás v Liberci. Jana


 • Jana

  Jo a děkuji všem, kteří myslí na nás, muzikálové nadšence.


 • Alena

  To video je paráda, taky doufám že se objeví v Liberci – to by bolo fakt supr!


 • Janek

  No super, v Nymburku jsem nikdy nebyl. Je to dost daleko. Kdybych ale o téhle akci věděl, určitě bych tam zajel. Podle videa to byl nejspíš dobrý nářez, což my muzikálový nadšenci dokážeme ocenit. Taky doufám, že se to tady u nás v Mostě objeví. Pojďme se spojit a “zaútočit” na naše kulturáky. To by v tom byl čert, abychom to nedokázali zařídit:-). Tohle tady opravdu chybí. Zdravím všechny muzikálové umělce z pořadu Náš život s muzikálem. Janek


 • Vitkovab

  Píseň “Teď královnou jsem já” je celá ke zhlédnutí na webu Kamily Nývltové – nyvltova.cz ;-))