Videoreportáže a záznamy

Videoreportáž: Muzikálová show “Náš život s muzikálem” zamířila do Náchoda


Divadlo Dr. Josefa Hálka v Náchodě bylo v sobotu 3. prosince další zastávkou muzikálové show “Náš život s muzikálem“, tentokrát s podtitulem “aneb muzikálové hvězdy o Vánocích”. V pestrém programu, kterým provázel moderátor Tomáš Matuška (Snídaně s Novou) vystoupili Kamila Nývltová, Bohouš Josef, Tomáš Löbl, Josef Vágner a Renata Drössler. Zazněly písně z muzikálů “Bídníci“, “Osmý světadíl“, “Kat Mydlář“, “Děti ráje“, “Dracula“, “Kleopatra” a “Mona Lisa“. Poslechněte si je v našem exkluzivním video sestřihu.

VIDEO SESTŘIH


Pro Musical.cz natočil a sestříhal Radek Janda.

ČTĚTE TAKÉ: Muzikálová show „Náš život s muzikálem“ má za sebou úspěšnou premiéru (+ video sestřih)

Jak  u této show bývá zvykem, kromě zpěvu, jsme se dočkali i zajímavých rozhovorů s jednotlivými protagonisty a poznali je tak, jak jsme je možná neznali. Vyjma “muzikálovek”, které samozřejmě převládaly, zazpívali účinkující i písně z vlastního repertoáru a jelikož se blíží Vánoce, nemohla chybět ani nějaká ta vánoční melodie.

Tomáš Löbl, Kamila Nývltová, Josef Vágner, Renata Drösssler a Bohouš Josef

Další zatím známou zastávkou “Náš život s muzikálem” bude 26. ledna 2012 Jaroměř.  Show se dále představí 12. dubna 2012 v Nové Pace a 20. dubna 2012 v Trutnově, kde bude součástí pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ. Pakliže chcete, aby “Náš život s muzikálem” zavítal i do vašeho města, kontaktujte vaše kulturní zařízení nebo se obraťte na zastupující agenturu ART PRESTO.

Náš život s muzikálem - Jaroměř


Pozvánky a konkurzy
Konkurz na koncertní provedení muzikálu Les Misérables – Bídníci
Praha
Dracula oslaví své dvacetileté výročí novou inscenací v Hudebním divadle Karlín! (aktualizace obsazení)
Praha
DĚTI RÁJE se vrací do Prahy a slaví 10 let
 • Nekulturní barbar

  Pepa Vágner je opravdu s Kamilou Nývltovou v tomto videu bezkonkurenční. Renata Drossler je tradičně výborná, Bohouš Josef normální a Tomáš Lobl asi nebyl ve své kůži, protože to je slabý výkon. Ale soudím čistě video, nic víc ;)


 • veny

  Souhlasím s tím, že zpěv Pepy je fakt nudnej, i jeho projev. Když se tady naťukly “Holky”, tak tam byl ze čtveřice pánů jednoznačně nejslabší.


 • Romča

  Veny: v konkurenci Savkiče a Romana asi jo, ale určitě není nudnej!


 • Romča

  Tak teď jsem si poslech ten sestřih a nestačím se divit. Vždyť jsou tam všichni výborní. Dokonce i Tomík, kterej vypadá nějakej přepadlej, tak zpívá svůj vysoký nadstandard – já opravdu nechápu kohokoli, kdo na základě této ukázky může kohokoli napadat…


« Starší komentáře