Videoreportáže a záznamy

Video sestřih z muzikálu “Kleopatra” s Kamilou Nývltovou v hlavní roli


Jako první článek v novém roce 2010 jsme si pro vás připravili takový malý bonus, a to exkluzivní video sestřih z muzikálu Michala Davida “Kleopatra” z Divadla Broadway. V hlavní roli se vám představí Kamila Nývltová, mladá talentovaná zpěvačka. Dále můžete vidět Mariána Vojtka, Jiřího Helekala nebo Juraje Bernátha. Záměrně jsme tedy pro vás vybrali obsazení, které nenaleznete na DVD.

Dvojrecenze muzikálu s Kamilou Nývltovou v hl. roli

.

Video sestřih z muzikálu “Kleopatra”

V hlavní roli Kamila Nývltová, dále uslyšíte Mariána Vojtka, Jiřího Helekala, Radku Fišarovou, Juraje Bernátha nebo Tomáše Trapla

Hudba Michal David, texty Zdeněk Borovec a Lou Fanánek Hagen, režie Filip Renč, choreografie Ladislav Beran

S laskavým svolením produkce muzikálu natočil a sestříhal Radek Janda

Pokud se vám Kamila Nýltová líbí, tak od února 2010 jí budete moci vidět v hlavní roli muzikálu “Angelika”, který se v obnovené premiéře bude uvádět taktéž v Divadle Broadway. My a naše kamera u toho samozřejmě nebudeme chybět…


Recenze a reportáže
“Mata Hari” v Divadle Broadway měla dvojitý důvod k oslavě
Aktuální zprávy
V Trháku si zahrají Vojtek, Dejdar, Kubelková či Morávková (+ obsazení)
Aktuální zprávy
On-line derniéra muzikálu Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť z DJKT v Plzni
 • tom2410

  skvělý od Kamči jsem zatík slyšel jen ted královnou jsem já, já ti přísahám a dámy vládnou…takže skvělý. Jen Maroš tady ve “Smlouvě s Římem” mi moc nesedl, ale jinak je určitě dobrej..


 • Bídník

  No urcite lepsi nez mistr Josef Vojtek:) ja totiz zjistil docela zajimavou vec, ze on prosite neni schopen dobre zpivat. Proste neumi. V Kabatu mu to jde, ale kdyz nekrici, tak se to fakt neda poslouchat:P


 • veny

  Díky za ukázku.
  Kamile Kleopatra sedne podle mě více jak Adriana-Sandra. Zpívá pěkně a čím více hraje, tím je lepší a lepší. Nechápu, co tam ještě dělá Helekal:).


 • danah

  Díky za sestřih, sláva produkcím, že toto konečně začaly povolovat. Myslím, že návštěvnost tím neutrpí, naopak neznalé může jen nalákat. A my závisláci si tím zpestříme chvíle mezi návštěvami.


 • vendy

  Kamila Nývltová je užasná a z divadla je už ze ženskech nejlepší.Vidíte de fakto vítěze X factoru.


 • Verča

  Moc díky za sestřih!!


 • Briseis

  Já jsem viděla Kamilu, když v Kleopatře začínala a přišla mi otřesná, měla ještě ten moravský přízvuk, navíc ke konci už to neudejchávala, ale zamakala na sobě, zlepšila se ohromně.
  Marián je skvělej, ale ta role mu moc nesedí.


 • Tereza

  Ukázky z muzikálů, co tady dáváte jsou super. Pořád si ale stojím za svým, že nejlepší obsazení je Zbyněk, Monika a Martin. Vidět je v tomhle obsazení žije je neskutečné a ať na jevišti udělají cokoli, vše bych jim v tu chvíli uvěřila.


 • Tereza

  Pardon: Vidět je v tomhle obsazení *živě…


 • Michal Smrkovský

  Super video, jedu na Kamilu zítra, tak jsem na ní moc zvědavej:-) I když mojí jedničkou v Kleopatře je Raduška Fišarová:-)


 • Pajun

  Celkem ujde i když nerozdejchávám Helekala kterýho když sem viděla naživo tak sem byla hodně zklamaná jinak Marianek prostě jednička(jako vždy) a Kamila taky dobrý i když mám nejradši Moniku


 • Martina

  Kleopatra je opravdu skvělý muzikál a Kamila v hlavní roli je úžasná.Ať už Monika,Radka nebo Kamila – všechny tři jsou so v této roli rovné,moc se mi líbí.V roli Marca Antonia je nejlepší Zbyněk,Marián mi na to vůbec nesedí. A Ceasar – jedině Martin Pošta,dokonalý Martin :-)


 • Tereza

  No jo…Marian mi tady opravdu (jak ostatně říká většina z vás) nesedí.
  On je opravdu zpěvák na úrovni jakou si ani nedokážem představit…