Soutěže

Soutěž o 10 vstupenek na BEST OF BROADWAY


Ve spolupráci s pořádající agenturou Crystal Skull jsme pro vás připravili soutěž o 5×2 vstupenky na mimořádné koncerty BEST OF BROADWAY, na kterých Česká filharmonie pod vedením amerického dirigenta Kietha Lockharta zahraje největší světové muzikálové hity. Zpěv obstarají sólisté z broadwayských a londýnských divadel – Louise Dearman, Marin Mazzie, Jason Danieley a Rodney Earl Clarke. Koncerty se uskuteční 2.2. v Praze, 3.2. v Brně a 4.2. v Ostravě.

Best of Broadway

Česká filharmonie pod vedením amerického dirigenta Keitha Lockharta uvede v únoru 2016 čtyři mimořádné koncerty BEST OF BROADWAY. Ve sportovních halách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě ve výpravné podívané zazní nejslavnější muzikálové melodie světových autorů. Skladby oceněné mnoha cenami zazpívají špičkoví sólisté z broadwayských a londýnských divadel: Louise Dearman (soprán), Marin Mazzie (mezzosoprán), Jason Danieley (tenor) a Rodney Earl Clarke (bass).

Program tvoří výběr nejznámějších a nejvýznamnějších skladeb světové pokladnice muzikálů – od West Side Story přes Bídníky, Cats a Fantoma opery až po Chicago, Hello, Dolly!, Evitu, A Chorus Line aMamma Mia! Do České republiky přivezeme opravdu to nejlepší ze slavné historie i současnosti Broadwaye,“ uvedl dirigent Keith Lockhart, jež od roku 1995 vede proslulý Boston Pops Orchestra. Sérii koncertů, které se již nebudou opakovat, odehraje Česká filharmonie na multifunkčním jevišti doplněném vizuálními efekty a velkoplošnými projekcemi.

Vizuál akce

Vizuál akce

Naše nejprestižnější hudební těleso, Česká filharmonie, nabídne muzikálové melodie v interpretaci broadwayských hvězd vůbec poprvé. Repertoár dvouhodinové show představí originální provedení skladeb jako například Maria, The Phantom of The Opera, I Dreamed a Dream, Dancing Queen nebo Don’t Cry for Me, Argentina, které domácí publikum zná i z českých divadelních scén.

ČTĚTE TAKÉ: Rozhovor s dirigentem Keithem Lockhartem

Soutěž o 10 vstupenek

Soutěž byla ukončena, děkujeme za opravdu hojnou účast.

Šťastnými výherci se stávají Renata Škodová, Iveta Tabašková, Petra Žáčková, Andrej Dražil a Petr David. Výherce jsme kontaktovali na uvedené emailové adrese.

Gratulujeme výhercům a ostatním přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích. Vstupenky jsou stále v prodeji v sítích TICKET ART a TICKETPORTAL.

Termíny a vstupenky

2.2.2015, 19:00 hod. – PRAHA, O2 Arena
3.2.2016, 19:00 hod. – BRNO, DRFG Arena
4.2.2016, 19:00 hod. – OSTRAVA, OSTRAVAR ARÉNA
5.2.2016, 19:00 hod. – BRATISLAVA, Zimný štadión Ondreja Nepelu

Vstupenky v cenách od 290 do 1 490 Kč jsou již v prodeji v sítích TICKET ART a TICKETPORTAL.

Na bratislavský koncert stojí vstupenky od 20 do 60 EUR a zakoupíte je ve slovenském TICKETPORTALu.

Oficiální stránky akce: www.bestofbroadway.cz


Soutěže
Vyhrajte CD muzikálu MUŽ SE ŽELEZNOU MASKOU
Aktuální zprávy
BOHEMIAN RHAPSODY – Freddie Mercury vstupuje na plátna kin (+soutěž)
Praha
Slovenští Romeo a Julie přijedou jedinkrát zatančit do Divadla Kalich (+soutěž o vstupenky)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!