Soutěže

Valentýnská soutěž se zahraničním hostování muzikálu WEST SIDE STORY


Hostování originální broadwayské verze slavné muzikálové klasiky WEST SIDE STORY v Kongresovém centru Praha se nezadržitelně blíží. Zájem diváků předčil všechna očekávání a pořadatelé přidávají další představení v sobotu 25.3.2017 od 15:00 hod. Pro muzikálové fanoušky, kteří ještě nemají zakoupené vstupenky, jsme připravili VELKOU VALENTÝNSKOU SOUTĚŽ o vstupenky a další ceny.

Uvedení West Side Story na Broadwayi v roce 1957 kompletně přepsalo historii muzikálového divadla a rychle se stalo jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších muzikálů všech dob. Ani po 60 letech nepřestává tato Broadwayská klasika, plná nesmrtelných hitů Leonarda Bernsteina (“Maria”, “Tonight”, “Somewhere”, “America”, či “I Feel Pretty”), fascinovat diváky po celém světě. V sezóně 2013/2014 ji při turné po 16 evropských zemích (Itálie, Velká Británie, Francie, Belgie, Německo atd.) zhlédlo neuvěřitelných 275.000 diváků.

Klíčovou úlohu při hudebním nastudování sehrál zkušený hudebník Donald Chan – dirigent, pianista a hudební režisér v jedné osobě, který je supervizorem celého projektu. Osobně vybíral všechny účinkující a bude stát v čele orchestru West Side Story i v Praze, kam West Side Story dorazí po mnohaměsíčním turné po vyprodaných sálech Evropy a Blízkého Východu.

west-side-story-foto-06-credit-nilz-boehme

Před začátkem předvánoční premiéry této show ve Vídni Donald Chan prozradil, že ač za svoji mnohaletou kariéru nastudoval dlouhou řadu slavných muzikálů, West Side Story je jeho srdeční záležitost. Vřelý vztah, taneční i pěvecká vyzrálost i hluboké nasazení byly ostatně cítit nejen z ústřední dvojice Marii a Tonyho v podání Jenny Burns a Kevina Hacka, ale doslova ze všech účinkujících. Například v roli Baby Johna, nejmladšího člena gangu Tryskáčů, se představil nesmírně talentovaný tanečník Daniel Russell (mj. role Billy Elliota při americkém a australském turné stejnojmenného muzikálu), jehož otec se v téže roli a pod stejným hudebním vedením proslavil v Americe před 30 lety.

Více o celém tvůrčím a hereckém týmu si můžete přečíst na oficiálním webu turné (web je v anglickém a německém jazyce)

Cenami ověnčená a kritikou ceněná West Side Story – The Broadway Classic je jediná produkce, která v sobě snoubí všechny prvky původního nastudování tohoto muzikálu – originální choreografii Jeroma Robbinse, dojemné libreto Stephena Sondheima a nepřekonatelnou hudbu Leonarda Bernsteina. V sezóně 2016/2017 se diváci dočkají nového nastudování této nesmrtelné klasiky v režii Joey McKneelyho, které si klade za cíl oslavit stoleté výročí jejích tvůrců.

Muzikál bude uveden v Kongresovém centru Praha od 23. do 26.3.2017 v původním znění s českými titulky. Vstupenky zakoupíte v síti TICKET ART.

West-Side-Story-Valentynska-soutez

Valentýnská soutěž o 3×2 vstupenky a další ceny

Ve spolupráci s JV Agenturou, pořadatelem hostování West Side Story, jsme pro vás připravili VELKOU VALENTÝNSKOU SOUTĚŽ o tři balíčky vstupenek na představení 24.3.2017 od 19:30 hod. a hodnotného dárku.

Soutěž již byla uzavřena, děkujeme vám za enormní zájem! Seznam výherců naleznete níže:

1. místo: 2 vstupenky a DVD The Making Of West Side Story (Jana Vrbková, Liberec)
2. místo: 2 vstupenky a hrníček West Side Story (Radovan Jílek, Praha 4)
3. místo: 2 vstupenky a klíčenka West Side Story (Iveta Housková, Praha 9)

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme více štěstí v dalších soutěžích.


Recenze a reportáže
Recenze: WEST SIDE STORY dobylo další české město
Fotoreportáže a galerie
Mamma Mia! se rozloučila posledním představením v sezóně! (+ velká fotogalerie)
Aktuální zprávy
TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU přidávají představení, hrát se bude i na jaře
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!