Soutěže

Chcete povečeřet se Sněhovou královnou či vyhrát vstupenky na muzikál a jiné zajímavé ceny?


Muzikál “Sněhová královna” zahájí svou druhou divadelní sezónu v neděli 11. října 2015 v 11 hod. veřejnou generálkou v Divadle Hybernia. Těšit se můžete na známé tváře z předešlých repríz, ale i na částečně upravenou choreografii. Pro čtenáře našeho serveru vyčlenila produkce speciální vstupenky v hodnotě 249 Kč, stačí si o ně napsat na e-mail: objednavky@pixa-pro.cz, heslo: Musical.cz. Chvíle čekání si můžete zkrátit soutěží o zajímavé ceny.

Tento pohádkový muzikál, zpracovaný volně na motivy známé pohádky H. Ch. Andersena, má od své premiéry 20.září 2014 za sebou již 70 úspěšných repríz a na prkna Divadla Hybernia se vrací ve 20ti exkluzivních představeních.

Autoři libreta Jan a Alena Pixovi se snažili známý příběh převyprávět tak, aby se diváci zasmáli, pobavili, trochu popřemýšleli o lidských hodnotách a o různých lidských povahách. Samozřejmě v něm zůstalo i trošku toho strachu a smutku, které původní pohádka nabízí. Příběh umocňuje hudba skladatele Zdeňka Bartáka v aranžmá jeho syna, Daniela Bartáka. Texty písní napsala Kristýna Pixová, text písně Sněhová královna Ondřej Suchý. Působivá je scéna Martina Černého, v současné době šéfa scénografie Národního divadla. Kostýmní výtvarnicí je Kateřina Bláhová, choreografie nastudovala Helena Peerová a režie se ujal Lumír Olšovský. Za ztvárnění postavy ONY, byla představitelka této role Michaela Nosková nominována na Cenu Thálie v kategorii “Muzikál, opereta nebo jiný hudebně dramatický žánr”.

VELKÁ PODZIMNÍ SOUTĚŽ SE SNĚHOVOU KRÁLOVNOU

Snehova_kralovna_hleda_talent

– Natočte sebe nebo svého kamaráda jak zpívá píseň “SNĚHOVÁ KRÁLOVNA”

– Nahrajte (nasdílejte) video na Facebook muzikálu Sněhová královna – muzikál

Nejlepší nahrávky budou oceněni následovně:

1. CENA

Pět nejlepších vyhraje večeři v luxusní restauraci se všemi Kayemi a Gerdami – Ivanka Korolová, Anna Julie Slováčková, Michaela Sejnová, David Gránský a Jan Kopečný

2. CENA

4 vstupenky na představení muzikálu Sněhová královna, program a CD, prohlídka zákulisí, focení s herci

3. CENA

2 vstupenky na představení muzikálu Sněhová královna

(soutěž trvá do 30. 9. 2015)

Výherci budou vybráni a kontaktováni produkcí muzikálu Sněhová královna. Jeden výherce bude navíc vybrán podle největšího počtu označení “To se mi líbí” (Like) u jeho videa.

Soutěžní píseň “Sněhová královna”

Velký video sestřih z premiéry


Praha
FREDDIE pro velký zájem přidává termíny. Vyhrajte vstupenky
Recenze a reportáže
Jak se zkouší “Antoinetta – královna Francie”
Aktuální zprávy
PIXA PRO uvede v této sezóně všechny své muzikály. Vrátí se i Kapka medu pro Verunku
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!