Pozvánky a konkurzy

Ondřej Brzobohatý v neděli se svými hosty rozezní Fórum Karlín, vyhrajte u nás 3×2 vstupenky


Talentovaný muzikant a skladatel Ondřej Gregor Brzobohatý, mj. autor muzikálu Já, Francois Villon, odehraje v rámci aktuálního Universum Tour největší koncert své kariéry. Společně s velkou kapelou a hosty Martou Jandovou a Ondřejem Rumlem rozezní již tuto neděli 18. prosince pražské Fórum Karlín. Vedle hitů z Ondřejova debutového alba Identity zazní také sedm nových skladeb z připravované desky Universum.

Ondřej Brzobohatý má za sebou velice úspěšný rok. Napsal hudbu ke dvěma filmům, česko-rakouskému dramatu Krycí jméno Holec a veleúspěšnému pokračování pohádky Anděl páně 2. Vedle toho napsal 15 písní na nové studiové album Richarda Müllera 55, které také hudebně produkoval.

Intenzivně se věnuje také přípravě své nové desky Universum. Písně z této desky zazní premiérově právě Universum Tour, které odstartovalo 4. prosince ve vyprodaném brněnském Sonu. Pražský koncert je završením podzimní série koncertů, turné bude pokračovat na jaře 2017 v dalších šesti českých městech.

A v čem se liší aktuální turné oproti předešlému Symphonicum Tour?

Turné pojedu s podstatně větší kapelou, než koncertuji běžně, ale to je jediná podobnost. Koncepce bude úplně jiná. Už stylem muziky, v níž tentokrát budu o trochu odvážnější. Dalo by se říci, že Universum Tour bude hudebně víc tepat. Také vizualizace koncertů bude zcela odlišná. Chtěl bych, aby tu šlo ještě o něco víc než „jen“ o zábavu. Nemíním mentorovat, to vůbec ne, pouze se mi v hlavě utvářejí a seřazují myšlenky a nápady, které bych rád předal. Myslím si totiž, že každý umělec by měl publiku nabízet právě to, co se v něm odehrává, a ne kalkul, co by se asi tak mohlo tutově líbit. Pak je na divákovi, jestli si jeho myšlenky najde a bude je s ním sdílet, nebo ne. Takže nikomu nic nevnucuju, ale budu rád, když si lidé přijdou na Universum Tour poslechnout, co se mi honí hlavou,” říká k turné Ondřej.

Vstupenky na koncert 18. prosince ve Fórum Karlín jsou v prodeji v síti TICKET ART.

Soutěž o 3×2 vstupenky na koncert

Připravili jsme pro vás soutěž o 3×2 vstupenky na koncert 18.12.2016 ve Fórum Karlín. Stačí zodpovědět soutěžní otázku:

Ve kterém muzikálu účinkoval Ondřej Brzobohatý v hlavní roli v Hudebním divadle Karlín? Správná odpověď byla “Vražda za oponou”.

Soutěž již byla uzavřena, děkujeme za velký zájem! Výherci jsou: Alena Klaschková, Simona Šulcová a Jitka Buroňová. Gratulujeme a ostatním soutěžícím přejeme mnoho štěstí v dalších soutěžích…

Ukázka z předchozího turné Symphonicum

Celý záznam Symphonicum Tour 2016 Live! na DVD+CD lze zakoupit v e-shopu na www.ondrejbrzobohaty.cz


Pozvánky a konkurzy
Přijďte pokřtít CD Mýdlového prince a vyhrajte vstupenky na představení (+ autogramiáda)
Soutěže
Petr Ševčík a jeho večer s dualitou – soutěžte o vstupenky
Brno
Konkurz do světového muzikálu MATILDA
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!