Recenze a reportáže

Průhonice 2008 – reportáž ze sportovního dne


30.8.2008 se konal další ročník oblíbené akce v Průhonicích, která je věnována především dětem z dětských domovů, ale také muzikálovým fanouškům, pro které je tato akce “otvírákem” nové divadelní sezóny. Jaká atmosféra vládla v Průhonicích letos se dozvíte v naší reprotáži.

Alan Bastien

Alan Bastien

“Memoriál Honzy Dvořáka”, sportovní den pro dětské domovy, se koná vždy poslední srpnovou sobotu a organizují ho produkce divadel Broadway a Hybernia. Každoročně se zde scházejí fanoušci, fotí se svými oblíbenými herci, zpěváky a tanečníky a užívají si pěvecká vystoupení. Jinak tomu nebylo ani letos.

Ze známých tvářích se zde objevili Monika Absolonová, Marián Vojtko, Ali Amiri, Linda Finková, Michal Suchánek, Richard Genzer, Lešek Semelka, Kamila Nývltová, Petr Poláček, Alan Bastien, Tomáš Beroun a další. V pěveckých vystoupeních bylo velkým překvapením výstup Kamily Nývltové, která všem dokázala, že zpívat rozhodně umí. Bohužel však nepředvedla nic z muzikálu Kleopatra, ve kterém bude od září účinkovat. Svůj standartně vynikající výkon předvedla Monika Absolonová, která nešetřila elánem ani vtipem. Její výstup doprovázely i dvě známé tanečnice – Kristina Kloubková-Bastienová a Libuše Vojtková. To Ali Amirimu dělaly taneční odprovod dvě dívky z jeho fanklubu! Zajímavé byly též výstupy členů fanklubů divadel, které se daly směle rovnat s těmi profesionálními. Třešničkou na dortu byl výstup Mariána Vojtka a jeho duet s Monikou Absolonovou. Ta ještě na podium pozvala Lindu Finkovou, která i krátce po produ neztrácí sil a střihla si s Monikou výborný duet “Dámy vládnou”.

Monika Absolonová

Monika Absolonová

Fanoušci se bavili, celebrity se ochotně fotografovaly a děti z dětských domovů vypadaly spokojeně. Vzávěrečném fotbalovém utkání se však divadla neradovala a byla tvrdě poražena starou gardou Slávie. Bohužel letos scházel skvělý komentátorský výkon Tomáše Trapla, který se stejně jako další avizované celebrity nedostavil.

Na závěr by se dalo říci, že se celé odpoledne povedlo, neslo se v klidném a přátelském duchu. Takže příští rok zase nashle v Průhonicích.

Hráči fotbalového utkání

Hráči fotbalového utkání

Monika Absolonová a Alan Bastien

Monika Absolonová a Alan Bastien

Jovana Skrčenská, Monika Absolonová a Kristina Kloubková-Bastienová

Libuše Vojtková, Monika Absolonová a Kristina Kloubková-Bastienová

Autorem fotografií je Tomáš Král, jejich další publikování je bez svolení autora přísně zakázáno! Pokud budete chtít fotografie využít na svém webu, napište nám na email redakce@musical.cz.


Recenze a reportáže
RECENZE: Muzikál TARZAN, tak trochu za očekáváním
Recenze a reportáže
Muzikál „Robin Hood“ se novinářům předvedl na excelentní press show (+ video záznam)
Recenze a reportáže
Muzikál “Johanka z Arku” má po obnovené premiéře – Obsáhlá recenze
  • Romča

    Jen technická. Slečny, které tancovaly s Alim, byly také z divadelních faklubů DB a DH. R.