Fotoreportáže a galerie

VELKÁ FOTOGALERIE: Muzikál ROCKY završil svou první sezónu


Muzikál ROCKY v neděli 9. dubna odehrál poslední představení své první sezóny v Kongresovém centru Praha. Jedna z nejvýpravnějších muzikálových show, která se v ČR za poslední roky uvedla, odehrála celkem 24 představení. Nyní se odebírá na více než půlroční přestávku, divákům se příběh outsidera Rockyho představí opět od listopadu 2017. Podívejte se na naší velkou galerii z posledního představení.

Příležitost rozloučit se s Rockym před pauzou si nenechalo ujít mnoho hereckých kolegů a věrných fanoušků muzikálu, které Rocky za měsíc intenzivního uvádění posbíral.

V titulní roli na posledním představení exceloval herecky, pěvecky i pohybově přesný Jan Kříž, který se na dvě a půl hodiny doslova stává Rockym Balboou. Vedle něj byla hvězdou představení Markéta Procházková, jejíž Adrian nepostrádala vtip ani emoce. Píseň Mě samotou jsi obklopil patřila mimo finálového zápasu k vrcholům představení.

Jako Apollo Creed vystoupil Luther Raphael Simon, který odehrál bez alternace všechna představení. A i v tom posledním sršel energií a profesionalitou, od premiéry bylo znatelné i zlepšení české výslovnosti. V dalších rolích vystoupili Milan Šteindler, Roman Vojtek, Dagmar Zázvůrková, Marie Křížová, Pavlína Matiová, Martin Sobotka nebo Ernesto Čekan. Finálový zápas komentovali Robert Záruba a Vojtěch Bernatský.

Markéta Procházková a Roman Vojtek

Markéta Procházková a Roman Vojtek

Rocky i na posledním představení v sezóně dokázal, že se jedná o výjimečné představení, které u nás ještě nebylo k vidění. Díky profesionálnímu nasazení německého režiséra Christopha Drewitze se podařilo vytvořit show, ve které fungují všechny umělecké složky ve vzácné souhře. Od premiéry se podařilo vychytat drobné technické nedostatky a finálový zápas pánové vyladili takřka k dokonalosti.

Muzikál Rocky se na jeviště vrátí opět v listopadu 2017, v prodeji jsou termíny až do Silvestra, kdy se v Kongresovém centru bude hrát od 15 hodin.

Vstupenky v cenách od 445 Kč zakoupíte v síti TICKET ART.

Fotogalerie z posledního představení muzikálu Rocky

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz Petr MarekDalší publikování fotografií bez svolení autora je přísně zakázáno. Pro více informací a svolení k publikování pište na email redakce@musical.cz.


Praha
Muzikál Mamma Mia odhalil první jména z hvězdného obsazení
Fotoreportáže a galerie
Vánoční večírek Divadla Broadway proběhl opět U Slepiček
Fotoreportáže a galerie
“Bídníci (Les Misérables)” na zkušebně!
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!