Fotoreportáže a galerie

Muzikál CARMEN oslavil 10 let od premiéry


Muzikál Carmen se v Hudebním divadle Karlín uvádí už neskutečných deset let a stal se tak nejúspěšnější inscenací v novodobé éře tohoto divadla.

Na pomyslném žebříčku vystřídal i neméně skvělý muzikál My fair lady, který dosáhl 378 repríz. Carmen tuto hranici překročila a tak se vedení karlínského divadla už v dubnu rozhodlo udělit Lucii Bílé hvězdu na zdejším chodníku slávy ve foyer divadla.

VIDEO

Odhalení hvězdy Lucie Bílé v Chodníku slávy Hudebního divadla Karlín

„Jsem šťastná za tu roli. Před lety, když mi byla nabídnuta, jsem nekývla okamžitě. Když jsem si ale přečetla scénář, nebylo co řešit,“ nechala se slyšet Lucie Bílá.

Nyní, začátkem října, oslavila karlínská Carmen kulatiny – desáté narozeniny.

„Přemýšlím nad tím, co všechno jsme spolu zažily, a nebyly to vždy lehké časy. Jedno jí ale nezapomenu…. Před třemi lety po obnovené premiéře jsem utíkala před davem fandů a schovala se za největšího muže v místnosti se slovy: ‘Jsem tu se svým přítelem, rádi bychom měli chvíli klid.’ On stál zády, jen se otočil, usmál se a vzal mě pod svá křídla s takovou samozřejmostí, že o mých slovech nikdo nepochyboval. Jeho maminku, která ho na představení doprovázela, jsem rovnou představila jako svou tchyni a v té chvíli mě ani ve snu nenapadlo, že ta milá hra se za čas promění ve sladkou realitu… Děkuji ti, má drahá kamarádko Carmen. S láskou se opravdu žije líp,” vzkazuje svým fanouškům Lucie, které se u narozeninové děkovačky oči zalily slzami.

Lucie Bílá

Lucie Bílá

„Jsem vděčná, že mohu být součástí něčeho tak ojedinělého,” říká představitelka Katariny, Markéta Poulíčková. „Bylo mi 20 let, když jsem s Vámi poprvé stála na jevišti a je mi ctí, že o 10 let později na něm vedle Vás mohu stát stále.”

Markéta Poulíčková

Markéta Poulíčková

Václav Noid Bárta

Václav Noid Bárta

Robert Jícha

Robert Jícha

Carmen - 10 let

Carmen – 10 let

Carmen - 10 let

Carmen – 10 let

Lucie Bílá

Lucie Bílá

Autorem fotografií je exkluzivně pro Musical.cz “Nováková vaří z vody“. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, Facebooku apod., ozvěte se nám na e-mail: redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno.


Aktuální zprávy
Brněnské “Čarodějky z Eastwicku” budou v listopadu opět hostovat v Praze
Fotoreportáže a galerie
Fotoreportáž: “Kat Mydlář” oslavil stou reprízu (+ video sestřih)
Recenze a reportáže
“Carmen” oslavila první narozeniny v přítomnosti amerických autorů