Fotoreportáže a galerie

Fotoreportáž: Protagonisté muzikálu “Popelka” předvedli podruhé své kulinářské umění


Kouzelnému muzikálu “Popelka” na ledě nastává období zkoušek. Premiéra, která je datována na 1. října 2011 se neúprosně blíží a tak se jednotliví aktéři setkali na odvetné akci “Pečení střevíčku pro Popelku“. Jak vše probíhalo, se dozvíte v naší fotoreportáži.

Gastronomický odborník Jiří Babica usedl ve středu 15. června v pražské restauraci Mount Steak v čele poroty při odvetné akci v pečení střevíčku pro Popelku. Tentokrát se ovšem nejednalo o pečení, ale o vaření. Soutěžící měli přinést uvařený guláš a poté na místě zhotovit zeleninový salát z již připravených ingrediencí. Babicovi byli v hodnocení nápomocni i další porotci a to z řad médií.

Jiří Babica

Režisér Jindřich Šimek

Po ochutnání osmi chuťově rozmanitých gulášů vybrali netradiční houbový guláš Hanky Křížkové. Nutno podotknout, že misky s guláši byly označeny pouze čísly, aby se předešlo spekulacím o nestrannosti poroty.

Hana Křížková, která v muzikálu na ledě Popelka bude hrát zlou macechu, bodovala i v následné přípravě salátu. “Na první pohled totiž všichni působili jako kulinářští profíci, až jsem se bál, že najít ten nejlepší salát, bude opravdu obtížné. Pak jsem si ale všiml, jakým způsobem připravuje salát právě Hanka Křížková. A když jsem později ochutnal, měl jsem v hodnocení jasno”, uvedl Babica.

Hana Křížková ještě netuší...

Hana Křížková na slova chvály reagovala “Samozřejmě vařím s láskou a chutí. U guláše jsem volila houby proto, že mě napadlo, že z masa bude vařit každý a já se chtěla lišit. No, a saláty mám ráda zelené, hodně lesklé, tedy s olejem. Další ingredience přidávám podle momentální chutě a fantazie, protože  pestrost a tvůrčí atmosféra do kuchyně prostě patří.”

I Onřej Ruml si oblékl kuchařskou zástěru

Pózovačka 1

Pózovačka 2 v dámském podání

Leona Machálková jako vždy pečlivá

Dvacetiminutová salátovka v plném proudu

Ale no tak, pane režisére

Kukuřice není nikdy dost, že Magdo Malá

Pan režisér nenechal na pokoji ani Rudolfa Kubíka

Už je to uděláno, už je to hotovo

Chybět nemohl ani Josef Vojtek

Josef Vojtek si vybral zajímavý "zákusek" v podobě Leony Machálkové

Všudypřítomný komoří Dalibor Gondík

Popelčino víno

Autorem fotografií (1-12) je exkluzivně pro Musical.cz Tomáš Král. Pokud byste fotografie chtěli použít na vašem webu, ozvěte se nám na email redakce@musical.cz. Publikování bez svolení autora je přísně zakázáno!

Fotografie (13-16) převzaty z oficiálního webu muzikálu.


Fotoreportáže a galerie
Fotoreportáž: Konkurz do muzikálu “Hamlet” v divadle Broadway
Fotoreportáže a galerie
Muzikál Adam a Eva nafotil program a vyměnil hlavní představitelku
Fotoreportáže a galerie
“Mona Lisa” – focení programu
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!