Pozvánky a konkurzy

Třetí ročník koncertu mladých zpěváků JÁ PŮJDU DÁL již tuto sobotu


Šest absolventů muzikálového herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka představí již tuto sobotu průřez největšími hity posledního století za doprovodu živého orchestru. Třetí ročník galakoncertu Já půjdu dál se uskuteční 17. 6. 2017 od 20:00 hod. v Branickém divadle v Praze a uzavře tak první sezónu této znovuotevřené divadelní budovy.

Stejně jako v předchozích letech se můžete těšit na sestavu šesti mladých zpěváků, herců a tanečníků, které můžete znát z pražských i plzeňských muzikálových scén: Andrea Hauer, Denisa Šubrtová, Jan Fanta, Martin Holec, Pavel Klimenda a Richard Pekárek.

Já půjdu dál

Já půjdu dál

Kromě členů osmičlenného orchestru, který je bude doprovázet, spolupracují se šesti protagonisty na III. ročníku galakoncertu i další osobnosti české kulturní scény. Pohybovou spolupráci s tanečními čísly přislíbil tanečník a choreograf Lukáš Vilt, mj. choreograf plzeňské premiéry West Side Story. Na koncepční a režijní supervizi celé show se spolu se všemi protagonisty podílí herec a režisér Lukáš Pečenka.

„S Lukášem Viltem i Lukášem Pečenkou měli někteří z nás možnost spolupracovat během různých projektů i muzikálových inscenací. Jejich způsob práce i umělecké vyjádření jsou nám velice blízké. Navíc jsou to lidé s velkým potenciálem a talentem, který věřím, že dokáží uplatnit i při spolupráci na této show“, sděluje jeden z aktérů Richard Pekárek.

Dramaturgie koncertu je sestavena z písní spadajících do různých žánrů i hudebních období s akcentem na populární hudbu posledních let. Na programu jsou například písně z repertoáru Tiny Turner, Elvise Presleyho, skupiny Queen, ale třeba i Hany Hegerové.

„Každý ročník se organizátoři a protagonisté galakoncertu snaží nějak vylepšit, ozvláštnit, přijít s něčím novým, a to ať už se jedná o dramaturgii, složení scénických a jevištních prvků nebo třeba o kapelu,, zmiňuje produkční Martina Náhlíková. “Třetí ročník bude nejen hudebně-taneční show, ale v neposlední řadě i nevšední světelnou podívanou.

Poslední zbývající vstupenky v cenách 269 a 199 Kč zakoupíte v pokladně divadla nebo v síti Ticketstream.

Zkrácenou verzi programu budou mít možnost vidět také diváci v Plzni, a to již zítra v rámci nultého ročníku festivalu Na scénu. [více informací]


Pozvánky a konkurzy
Přijďte do Divadla Hybernia cestovat časem v rámci Mezinárodního festivalu dětí 2014
Pozvánky a konkurzy
Hledá se český Othello a Desdemona
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu “Mladý Frankenstein” Městského divadla Brno
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!