Pozvánky a konkurzy

Léto s muzikály na vodním hradě Budyně


Comedy Production s.r.o. ve spolupráci s městem Budyně nad Ohří a Severočeským divadlem v Ústí nad Labem uvádí nový kulturní projekt “Divadelní léto na Budyni“. Těšit se můžete na muzikály Noc na KarlštejněRomeo a Julie, Zvonokosy a koncertní verzi muzikálu SHREK, to vše s živým orchestrem. Nebudou chybět ani koncerty Mariana Vojtka, Daniela Hůlky či Báry Basikové.

PROGRAM DIVADELNÍHO LÉTA
na vodním hradě Budyně nad Ohří

ČERVEN

15. 6. 2018 | 20:30 – Noc na Karlštejně (muzikál)
16. 6. 2018 | 20:30 – Noc na Karlštejně (muzikál)

ČERVENEC

21. 7. 2018 | 17:00 – SHREK (muzikál – koncertní verze)
22. 7. 2018 | 17:00 – Marian Vojtko (koncert)
27. 7. 2018 | 20:30 – Romeo a Julie (muzikál)
29. 7. 2018 | 17:00 – Daniel Hůlka (koncert)

SRPEN

17. 8. 2018 | 20:30 – Zvonokosy (muzikál)
18. 8. 2018 | 20:30 – Zvonokosy (muzikál)
19. 8. 2018 | 17:00 – Bára Basiková (koncert)
24. 8. 2018 | 20:30 – Noc na Karlštejně (muzikál)
25. 8. 2018 | 20:30 – Noc na Karlštejně (muzikál)

Vstupenky zakoupíte v předprodejích: Ticketportal, GoOut nebo na e-mailu: vstupenky@comedyproduction.cz

Noc na Karlštějně

Noc na Karlštejně muzikál Budyně

Česká, lidem milovaná muzikálová klasika, plná nesmrtelných písňových hitů Karla Svobody a Jiřího Štaidla podle veselohry Jaroslava Vrchlického, kterou do muzikálové podoby upravil známý český režisér Zdeněk Podskalský. Uslyšíte všechny známé písně, včetně Do věží, Lásko má, já stůňu, Hoja hoj!, Hádejme kdo v lásce pravdu má, Když máš tekutou révu, Jede král a další. To vše v podání sólistů a hostů Severočeského divadla v Ústí nad Labem v režii Martina Novotného, za doprovodu symfonického orchestru divadla pod taktovkou dirigenta Miloše Formáčka. Muzikál měl premiéru v ústeckém divadle v dubnu 2013 a hraje se úspěšně dodnes.

Romeo a Julie

Romeo a Julie muzikál Budyně

Shakespearův příběh lásky příslušníků znepřátelených rodů Monteků a Capuletů. Zdeněk Barták ho původně napsal pro Státní operu v jihokorejském Soulu. Muzikál měl v roce 2002 velmi úspěšnou premiéru a přinesl cenu nejlepšího muzikálu asijského kontinentu. Byl úspěšně čtyři roky uváděn na letní scéně zámku Hluboká. V roce 2017 měl obnovenou premiéru v Divadle Hybernia v novém nastudování. Texty písní napsal Eduard Krečmar, hudbu složil Zdeněk Barták, režie obnovené premiéry v Divadle Hybernia se ujal Roman Štolpa.

Zvonokosy

Zvonokosy muzikál Budyně

Česká muzikálová komedie podle známého humoristického románu Gabriela Chevaliera o tom, jak je těžké povznést obecní blaho postavením obecního záchodku v rámci předvolební kampaně… a co všechno z toho může vzejít. Do podoby muzikálu zpracoval známý český scénárista Petr Markov s použitím původního českého překladu Jaromíra Zaorálka. Písně jsou z dílny hudebního skladatele Jindřicha Brabce. Představení uvidíte v podání sólistů a hostů Severočeského divadla v Ústí nad Labem v režii Martina Novotného, za doprovodu symfonického orchestru divadla pod taktovkou dirigenta Miloše Formáčka. Premiéru měl muzikál v ústeckém divadle v červnu 2017.

SHREK – koncertní verze

Shrek muzikál Budyně

SHREK je broadwayský muzikál vycházející ze stejnojmenného slavného animovaného filmu společnosti DreamWorks. V hlavních rolích se Vám představí pohádkové postavy jako jsou Shrek, Fiona, Oslík, Dračice, Lord Farquaad, Perníček a další. Muzikál SHREK měl premiéru na Broadwayi v roce 2008, o dva roky poté v lehce upravené i výpravně osekané verzi také v Londýně, kde měl o něco větší komerční úspěch. Přestavil se také v Madridu, Budapešti, Buenos Aires, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Izraeli, Polsku nebo Portoriku. V roce 2013 vyšel oficiální záznam muzikálu na DVD. 21. dubna 2018 odpremiéroval také v Čechách v režii Romana Štolpy.

Marian Vojtko – Romantico

Marian Vojtko muzikál Budyně

Koncert Mariana Vojtka Romantico, ve kterém oblíbeného muzikálového zpěváka a herce doprovodí šestičlenný orchestr s hostem Krištofem Leciánem. Milovníci muzikálů si ho rádi připomenou i písněmi z představení Fantom opery a Dracula. Kromě skladeb ze svého divadelního repertoáru zazpívá rovněž písně z vlastní autorské tvorby a romantické songy od Joshe Brobana, Andrea Bocceliho a jiných.

Daniel Hůlka a Profesoři

Daniel Hůlka muzikál Budyně

Daniel Hůlka oslaví v červnu své životní jubileum. Na koncertě pořádaném u příležitosti jeho 50. narozenin se diváci budou moci zaposlouchat do Danielových největších popových a muzikálových hitů, a to ve zcela nových úpravách hudebního uskupení Profesoři a já. Trio talentovaných hudebníků složené z Veroniky Savincové, Jiřího Březíka a Aleše Hávy Daniela doprovodí hrou na různé hudební nástroje a také několikahlasým zpěvěm.

Bára Basiková

Bára Basiková muzikál Budyně

Koncert muzikálových evergreenů v podání jedné z nejznámějších českých rockových zpěvaček, mj. první české Máří Magdaleny v muzikálu Jesus Christ Superstar. Uslyšíte mimo jiné slavné melodie z muzikálu Fantom opery, Jesus Christ Superstar, Bídníci a dalších za doprovodu šestičlenného orchestru Krištofa Leciána.

Plakát - Divadelní léto na Budyni

Plakát – Divadelní léto na Budyni


Pozvánky a konkurzy
Kamil Střihavka pokřtí Petra Kutheila
Pozvánky a konkurzy
Doplňující konkurz do muzikálu ELISABETH
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení rolí do nekorektního muzikálu TŘI V SAUNĚ
  • Marie Stožická

    Noc na Karlštejně je na hradě v Budyni moc hezké představení. Samotný hrad dává představení výbornou atmosferu. Návštěvu tohoto pedstavní vřele doporučuji