Pozvánky a konkurzy

Tomáš Vaněk slaví 35. narozeniny koncertem v Hudebním divadle Karlín


Herec a zpěvák Tomáš Vaněk připravuje k příležitosti svých 35. narozenin koncert na Malé scéně Hudebního divadla Karlín, po kterém zve všechny diváky na následnou afterparty.

V letošním roce je to navíc přesně 20 let od doby, kdy Tomáš poprvé vystoupil na profesionálním jevišti. Za tu dobu prošel mnoha divadly, ztvárnil hlavní role ve světových muzikálech jako Fantom opery, Čarodějka, Ples upírů, Tick, Tick…BOOM!, RENT a dalších. V Hudebním divadle Karlín hrál v muzikálu Bonnie a Clyde.

Společně s Tomášem vystoupí hosté Elis Ochmanová, Monika Sommerová, Lucia Jagerčíková Nývltová a zazpívají známé muzikálové písně za doprovodu kapely, kterou tvoří Kristina Brachtlová, Danny van Luxzenburg, Ondřej Podhajský a Tomáš Cetel.

Tomáš Vaněk

Právě muzikál je to, co oslavence i jeho hosty spojuje. Žádnou suchou zábavu ale nečekejte, tahle parta má v plánu začít pořádnou narozeninovou párty už na scéně! Překvapením bude i speciální tajný legendární host.

Po skončení následuje v divadelním klubu afterparty, na kterou zamíří nejen hosté, ale jsou na ni zváni všichni návštěvníci koncertu. Ti budou mít tak možnost podívat se do prostor uměleckého klubu, kam se běžně divák nedostane.

Sobota 9. 9. 2023 v 19:00

Malá scéna Hudebního divadla Karlín

VSTUPENKY

https://www.smsticket.cz/vstupenky/36626-tomas-vanek-a-hoste-narozeninovy-koncert-hudebni-divadlo-karlin-mala-scena-praha


Pozvánky a konkurzy
BÍDNÍCI (Les Misérables) – konkurz na celé obsazení legendárního muzikálu
Pozvánky a konkurzy
“Srdeční záležitosti” ani letos nezahálí – pozvánka na koncert
Pozvánky a konkurzy
Doplňující konkurzy do muzikálu “Lucrezia Borgia”
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!