Pozvánky a konkurzy

Tomáš Savka s hosty rozezní koncertem Divadlo Hybernia


Sólový koncert Tomáše Savky se uskuteční 21. listopadu 2012 od 19 hod. v Divadle Hybernia. Zpěváka bude doprovázet kapela pod taktovkou Jiřího Škorpíka, který zároveň aranžuje všechny písně. Jako hosté se představí Radka Fišarová či Markéta Procházková.

Koncert se ponese v duchu hudby, která je Savkovi nejbližší. A to je jazz, swing či šanson. Na své si přijdou ale i příznivci muzikálových melodií. Těšit se můžete i na hity takových velikánů, jako byl například Karel Hála či Waldemar Matuška a to ve zcela novém kabátě.

Tomáš Savka koncert

Plakát koncertu

Pozvánka od Tomáše Savky

Vážení posluchači a diváci, vážení návštěvníci dobré muziky a tohoto webu,

rád bych Vás touto cestou pozval na svůj koncert, který se koná 21.11.2012 v divadle Hybernia od 19:00 hod. Na koncertě mě doprovodí kapela pod vedením Jiřího Škorpíka, který zároveň veškerou hudbu aranžuje.

Během koncertu se Vám představí dva hlavní hosté, zpěvačky Radka Fišarová a Markéta Procházková. S oběma zpěvačkami si zazpívám duet. S Radkou to bude spíš chanson a s Markétou si zaswingujeme. Překvapení večera by mělo být několik, ty Vám ovšem prozradit nemůžu, tak snad jen naznačím, že se můžete těšit na sólové vystoupení Jiřího Škorpíka, na step, na trochu tance a na hosta, se kterým si krom zpěvu také zahraju.

A co Vás vlastně čeká za muziku? Kdo by čekal popinu, splete se. Čeká Vás swingový koncert v netradičním obsazení kapely. Zazní písně světových zpěváků, českých zpěváků Waldemara Matušky a Karla Hály a něco málo z muzikálu.

Můžete se těšit na koncert, který je hlavně a především o kvalitní muzice, o pohodě a trochu o show. A já se těším na Vás.

Tomáš Savka

Vstupenky na koncert zakoupíte v předprodejní síti TICKET ART a dalších běžných sítí…


Pozvánky a konkurzy
Přijďte na narozeninový koncert 18 let Divadla Broadway (+ vstupenky)
Aktuální zprávy
THE GREATEST SHOW představí slavné písně z oblíbeného filmu “Největší showman”
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na obsazení hlavních a vedlejších rolí do muzikálu DĚTI RÁJE 2
 • Klea

  Už se moc těším :)


 • Nick

  Věřím, že to bude neuvěřitelný zážitek. Tomáš Savka má jeden z našich nejlepších hlasů a na jeho koncert v krásné Hybernii se moc těším! :)


 • Vlasta

  Tomáš je velmi talentovaný, na Lugrézii byl nejlepší, má silný hlas a dobře se na něj kouká, velmi se těším na koncert, protože věřím, že to bude opravdová show.


 • lili

  Pan Škorpík je zárukou velmi zajímavé muziky. Myslím, že je to výborná kombinace a jsem na ten koncert opravdu natěšená.


 • Richard

  Na jeho koncert by som veru išiel… :( Škoda, že to nemám bližšie.


 • Richard

  Na jeho koncert by som veru išiel… :( Škoda, že to nemám bližšie.


 • Tereza

  Už se moc těším:-). Tomáš si nemohl vybrat lepší doprovod!:-)


 • luděk

  ŠKODA ŽE TO NENI PATEK.


 • lili

  Bohužel pátky, soboty a neděle jsou v Hybernii obsazené muzikály. Ale jednou za čas jít na dobrou muziku i ve všední den, to nezaškodí. :-)


 • Majkl

  Bylo to jedním slovem skvělé!!!


 • Klea

  Anoo, bylo to naprosto báječné!! Tome, jen tak dál :)


 • lili

  Byla jsme nadšená – Tome díky za skvostný zážitek. Jiří Škorpík je génius a kapela naprosto špičková. :-))


 • Nick

  Přestože swing jako žánr samotný opravdu není můj šálek čaje, Tomáš mě opět dokázal posadit na zadek :) Přesně jak řekla Radka Fišarová – Milord :)) Oba hosté naprostá klasa a kapela včele s Jiřím Škorpíkem taky paráda :)