Pozvánky a konkurzy

Tomáš Hundža zve na muzikálový absolventský koncert do Divadla Broadway


Musical.cz rád podporuje mladé talenty, tentokrát Vás zveme na absolventský koncert studenta muzikálového oddělení Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka Tomáše Hundži, kterého již můžete znát z menších rolí v muzikálech Lucrezia Borgia nebo Klíč králů. Muzikálový koncert za účasti mnoha spolužáků a hostů se uskuteční 18. června 2014 v Divadle Broadway od 17 hodin. 

Plakát ke koncertu

Plakát ke koncertu

Na koncertu zazní výběr árií ze světových muzikálů jako Kiss Me Kate, Cabaret, Sunset Boulevard, Hair, Man of La Mancha a další. Budete mít tak příležitost slyšet písně, které běžně nejsou součástí klasických koncertů českých muzikálových zpěváků.

Tomáš nebude na koncert sám, společně s ním si zazpívají jeho spolužáci a kolegové. Z těch známějších můžeme jmenovat Romana Tomeše, Vlaďku Skalovou, Brigitu Cmuntovou, Kateřinu Herčíkovou nebo Štěpána Kloučka.

Pěveckého nastudování koncertu se ujali lektoři Eduard Klezla a Tomáš Beroun a choreografie Yvona Balašová a Libor Bernklau.

Přijďte si poslechnout Tomáše Hundžu i další talenty z nové generace muzikálových zpěváků. Vstup na koncert je volný, vstupenky si můžete rezervovat na emailu
tomashundza@gmail.com (Stačí napsat jméno, přímení a počet žádaných vstupenek. Ty budou k vyzvednutí před koncertem u vstupu do Divadla Broadway.)

Přidejte se k oficiální události na Facebooku

Návštěvu tohoto koncertu můžete také spojit s absolventským představením KJJ na motivy A Chorus Line, které se tamtéž uskuteční od 19:30 hod a jehož návštěvu vám můžeme z osobní zkušenosti opravdu doporučit. Více informací naleznete například ve facebookové události.

Píseň Sunset Boulevard v podání Tomáše Hundži (součást představení A Chorus Line)


Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu Andrew Lloyd Webbera “Whistle Down the Wind” – Pískání po větru
Pozvánky a konkurzy
Benefiční koncert HVĚZDY ZPÍVAJÍ ANDĚLŮM – EXKLUZIVNĚ s Musical.cz jen za 100 Kč
Pozvánky a konkurzy
Hvězda muzikálu Vlasy, Richard Pekárek oslaví 25. narozeniny sólovým koncertem
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!