Pozvánky a konkurzy

Pozvánka na muzikálový koncert “IV. – Jinde a jinak” Roberta Jíchy a jeho hostů


Jedním z muzikálových herců, kteří nás sami od sebe, rádi a spontánně informují o svých chystaných akcích, je také Robert Jícha, kterého jistě znáte z prken Hudebního divadla Karlín a Městského divadla Brno. Robert po roce opět chystá svůj další koncert muzikálových písní s celou řadou zajímavých hostů. Je nám tudíž radostí zveřejnit novou, už téměř letní pozvánku právě na tento večer.

Jak název římskou číslovkou napovídá, půjde v pořadí o jeho čtvrtý koncert muzikálových písní, tentokrát konaný 14. června 2010 od 19:00 „jinde (rozumějte v brněnském Divadle Bolka Polívky) a jinak“ (pod tím si, milí čtenáři, představujte například hrátky s kostýmy a repertoárem (některé písně uslyšíte i s novými texty), zajímavostí určitě bude i doprovod klavíru (Šárka Králová) a perkusí (Pavel Plch). Robertovi fanoušci jistě dobře vědí, že pořádá ještě koncerty benefiční, ale ty, ač podobně zaměřené, tvoří samostatný „nečíslovaný“ okruh (reportáž z toho posledního, z něhož jsme odcházeli značně nadšení, naleznete pro připomenutí zde).

Pozvání z řad Robertových milých a divácky  oblíbených kolegů z Prahy a Brna tentokrát přijali: speciální host Dasha (po velkém úspěchu v loňském roce), Hana Holišová, Eva Jedličková, Tereza Martínková, Petr Brychta a Lukáš Vlček.  V dostatečně pestrém setlistu by se mělo objevit kolem dvaceti písní (možná i více) z muzikálů „Spamalot“, „Carmen“ „Chicago“, „Donaha“, „Mamma Mia!“, „FAME”, „The Boy From Oz“ a dalších.

Plakát k červnovému koncertu Roberta Jíchy a jeho hostů

Vstupenky si můžete zakoupit přímo v Divadle Bolka Polívky na Jakubském náměstí 5 v Brně za 230 Kč, v prodeji je ještě několik desítek lístků. My se na návštěvu této zajisté nesmírně příjemné akce chystáme také.


Pozvánky a konkurzy
Jan Čechovský s kolegy z “Hamleta” zve na koncert
Pozvánky a konkurzy
Oslavte s Kamilou Nývltovou a jejími kolegy 25. narozeniny
Pozvánky a konkurzy
Tomáš Vaněk představí své lásky v Hudebním divadle Karlín
 • veny

  Ondro, byl jsi včera nakonec na Robinovi?


 • simona

  včerejší koncert byl naprosto úžasný :-)


 • Ondřej Doubrava

  veny: Tělo, resp. ruce si hodinu před plánovaným odjezdem řekly, že se jim nechce tahat vozík a začaly hrozně bolet a brnět, tak jsem to raději neriskoval, ač mě to hodně mrzelo a hodně jsem to promýšlel, přece jenom už jsem byl i oblečen a vypraven, ale jaksi bych to fyzicky nedal. Přemýšlím, jestli dám i zbytek programu v Brně, udělám si dnes zátěžový test, snad už to bude v pohodě a když to půjde, odjedu dnes do Brna na Edith a Marlene (+ tam mám něco pracovně domluveno), pokud ne, tak se holt nebude dát nic dělat, jeden sval totiž pobolívá stále..

  Simona: Rád věřím, strašně jsem se těšil, nakonec mě zradilo fyzično (viz. výše), asi už toho má po sezóně taky dost (a to jsem odpočíval a dokonce jsem si pár akcí odpustil, abych byl ten týden fit, no a nejsem..)


 • veny

  Tak to jo… to je škoda.
  Jen mě zajímalo, jestli tam byly nějaké novinky a jak to u Bolka nakonec působilo. Příp. zhruba jaké písničky byly na repertoáru:)


 • simona

  Veny:dle mého názoru,je divadlo Bolka P. k tomuto typu koncertu naprosto skvělé,scéna byla ozvučena a i nasvícena velice dobře.Všechny písničky si nepamatuji,event. můžu napsat později,dle letáčku,ale naprosto mě dostala MammaMia v podání Holišová-Jedličková-Martínková,které na scénu přišly převlečené za staré babky a v tomto duchu písničku odzpívaly -:).Od Dashy pak Zpověď Divy ze Spamelota.