Pozvánky a konkurzy

Prožijte májový swingový večer s Tomášem Savkou


Za romantickým prožitkem nemusíte chodit jen na Petřín. Ve středu 28. května navodí zpěvák Tomáš Savka v Divadle v Rytířské pravou májovou atmosféru pomocí živé hudby a zamilovaných swingových melodií. Hostem jeho koncertu, nazvaného „Maybe Swing“, bude známá šansoniérka a česká Edith Piaf, zpěvačka Radka Fišarová. Diváci se mohou těšit také na hudební překvapení…

Oficiální plakát koncertu

Oficiální plakát koncertu

Se smyčcovým kvartetem a jazzovým triem se Tomáš Savka představil fanouškům již minulý rok při svém narozeninovém turné a také v prosinci na vánočním koncertu právě v Divadle v Rytířské. Zde diváky nadchly nejen krásné barokní prostory, ale také skvělá akustika. Právě proto se zpěvák a pořádající agentura JABATO rozhodli v koncertech na tomto místě pokračovat.

Po Vánocích jsme přemýšleli jak pokračovat v tradici tematických koncertů v tomto krásném divadle a napadl nás máj a květnová romantika. Proto Maybe Swing,“ vysvětluje zrod přípravy koncertu Tomáš Savka.

Radku Fišarovou neoslovil ke spolupráci náhodou, na koncertech či divadelních jevištích se potkávají už přes osm let. „Každou chvíli spolu někde zpíváme. Dokonce máme svůj program Edith a Frank, v němž ona představuje francouzské šansony Edith Piaf a já sinatrovky,“ říká zpěvák.

Předprodej vstupenek v ceně 450 Kč probíhá exkluzivně v síti Ticket Art, včetně poboček CK ČEDOK a vybraná místa jsou k dispozici také přímo na pokladně Divadla v Rytířské.

 


Pozvánky a konkurzy
Konkurz do připravované CZech Cabaret Show
Pozvánky a konkurzy
Divadlo Na Fidlovačce vyhlašuje konkurz do připravovaného muzikálu KOUŘ
Pozvánky a konkurzy
Muzikálové hvězdy zazpívají pro tělesně postižené
  • lili

    Už mám lístky a moc se těším :-)