Pozvánky a konkurzy

Finálový galavečer ČESKO ZPÍVÁ 2018 se blíží


Velkým finálovým galavečerem vyvrcholí již 12. ročník pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ 2018, během kterého se rozhodne o příčkách nejvyšších. V pestrém a nabitém programu vystoupí kromě skvělých finalistů také hvězdní hosté z poroty. O vítězi můžete rozhodnout i vy, prostřednictvím Ceny internetu.

ČESKO ZPÍVÁ je moderně pojatá a stále populárnější pěvecká soutěž pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí ze Slovenska, Polska, Ruska, Německa či Anglie. Pěvecké klání má čtyři soutěžní kola a v 12. ročníku soutěže byly vyhlášeny 2 věkové kategorie (Sólisté 9 – 14 let a Sólisté 15 – 26 let).

Letos se přihlásil velký počet mladých talentů a produkce obdržela 457 přihlášek. Na základě zaslaných soutěžních nahrávek bylo vybráno 218 postupujících do výběrového kola, kde si již zazpívali naživo před porotou. Kolo proběhlo 5. 3. 2018 v pražském muzeu voskových figurín Grévin. Porota si poslechla živé pěvecké vystoupení více než dvou stovek soutěžících a vybrala ty nejlepší, kteří postoupili do dubnového semifinále v Trutnově.

Výběrové kolo ČESKO ZPÍVÁ 2018

Výběrové kolo ČESKO ZPÍVÁ 2018

Seznam všech semifinalistů je zveřejněn na webových stránkách soutěže. O postup do finále se 6. dubna ve Společenském centru UFFO v Trutnově utká 54 mladých talentů v kategorii Sólisté 9 – 14 let a 43 v kategorii Sólisté 15 – 26 let. Následující den pak celá soutěž ČESKO ZPÍVÁ 2018 vyvrcholí veřejným finálovým galavečerem s pěveckou show finalistů vyšší věkové kategorie (Sólisté 15 – 26 let), ve které se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. V programu vystoupí také významní hosté z poroty. Svého vítěze si kromě odborné poroty zvolí taktéž diváci v sále a V.I.P. porota složená z partnerů soutěže a mediální porota.

V porotě zasednou mimo jiných zpěváci Pavel Callta, Jan Bendig, Tomáš Savka, Roman Vojtek, zpěvačky Renata Drössler, Petra Vraspírová, Eva Matějovská a Kamila Nývltová, hudební producent Milan Herman, módní návrhář Osmany Laffita, herec a muzikant Zdeněk Podhůrský, zástupci Českého rozhlasu, produkční Hudebního divadla Karlín Jan Křehla, šéfredaktor Musical.cz Pavel Košatka, tiskový mluvčí Divadla Kalich Jaroslav Panenka a mnoho dalších osobností.

Plakát finálového galavečera ČESKO ZPÍVÁ 2018

Plakát finálového galavečera ČESKO ZPÍVÁ 2018

12. finálový galavečer soutěže ČESKO ZPÍVÁ se uskuteční 7. dubna 2018 od 17 hodin v oblíbeném trutnovském společenském centru UFFO (náměstí Republiky 999, Trutnov).

VSTUPENKY jsou k zakoupení v  >> on-line předprodeji <<

Kromě vystoupení talentovaných zpěváků čeká na diváky atraktivní doprovodný program a celá řada zajímavý hostů. Těšit se mohou mimo jiné na vystoupení zpěváků Pavla Callty a Jana Bendiga a zpěvačky a patronky soutěže Kamily Nývltové.

CENA INTERNETU

V oblíbené Ceně internetu mohou na základě video záznamů pěveckých výkonů všech soutěžících z výběrového kola hlasovat zájemci pro svého favorita prostřednictvím SMS zpráv a to do 1. dubna 2018.

Kompletní videa a postup k hlasování naleznete na >> YouTube kanálu << soutěže.

FOTOGALERIE – výběrové kolo 2018

FOTOGALERIE – finálový galavečer 2017

Foto: Milan Stryja (výběrové kolo 2018) a Oldřich Brát (finálový galavečer 2017)

Pozvánky a konkurzy
Tradiční vánoční koncert Magdy Malé bude opět v Betlémské kapli
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu BIOGRAF LÁSKA v Divadle Kalich
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu s písněmi Waldemara Matušky LÁSKA NEBESKÁ
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!