Pozvánky a konkurzy

Pozvánky na tři brněnské koncerty


Blíží se nám adventní čas, období hojně přející koncertním večerům a dobrým skutkům. Proto vás dnes pozveme na tři brněnské koncerty, za kterými stojí přední členové Městského divadla Brno.

Na první adventní neděli 27. 11. 2016 do kulturního centra Semilasso přichystal Robert Jícha svůj již tradiční benefiční koncert, jehož výtěžek vždy náleží Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek. Pro velký divácký zájem jsou k dispozici hned dva termíny v 15:00 a 19:00.

Benefiční koncert pro Krtka

Benefiční koncert pro Krtka

Robert již na své facebookové stránce prozradil, že každý z koncertů bude mít trochu jiné obsazení hostů a bude je odhalovat postupně. Prvním ohlášeným hostem je Hana Holišová. Vstupenky jsou k dispozici za 350 Kč například na smsticket.cz, či v dalších brněnských předprodejích (viz plakát).

Pokud jste navštívili povedený červnový koncert Lukáše Vlčka s kapelou v pražském Jamm Clubu, možná si vzpomenete, že proběhl k jeho lítosti bez hostů. Inu, nechal si je na prosincový koncert v Brně, který proběhne 15. prosince . Budou jimi Vendula Příhodová a Robert Jícha. Všichni zazpívají za doprovodu dvanáctičlenného KUF Bandu. Vstupenky za 390 Kč jsou k dostání v síti Ticketportal, nebo v KC Semilasso.

Lukáš Vlček a hosté

Lukáš Vlček a hosté

Tradičními lze nazvat už i každoroční vánočními koncerty Aleše Slaniny za doprovodu orchestrů Městského divadla Brno a Národního divadla Brno pod vedením Tomáše Küfhabera. I Aleš si pozval celou řádku hostů, budou jimi Andrea Zelová, Lucie Bergerová, Jiří Mach a Petr Štěpán. Brněnský koncert proběhne v Červeném kostele 18. 12. 2016 v 16:00.  Vstupenky v cenovém rozmezí 180 – 220 a 250 Kč seženete v předprodeji Student Agency v Domě pánů z Lipé. Za zmínku stojí i koncerty v Městském divadle Znojmo, konané o týden dříve 10. 12. v 15:00 a 18:00.

Aleš Slanina a jeho hosté

Aleš Slanina a jeho hosté

 


Plzeň
Konkurz na titulní pěveckou roli v kultovním muzikálu Edith – vrabčák z předměstí
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na roli “Tomáše” do muzikálu Janka Ledeckého “Vánoční zázrak”
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!