Pozvánky a konkurzy

Pozvánka na muzikálové “Soirée Tomáše Novotného” – host Eva Pilarová


27. září se v divadle Rokoko od 21 hod. rozezní známe muzikálové melodie v podání Tomáše Novotného. Jako exkluzivní host zazpívá Eva Pilarová.

V rámci pravidelných večerů, jež pořádají Městská divadla pražská, se tak Tomáš Novotný rozhodl zavzpomínat na muzikálové role, ve kterých sám účinkoval, nebo by chtěl účinkovat. Těšit se můžete na písně z muzikálů Bídníci, Chicago, Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť, Ples upírů, Mozart, Aspects of Love a další.

Oficiální plakát - Soirée Tomáše Novotného

Dále vystoupí herec Jaromír Nosek, o klavírní doprovod se postará Dominik Renč.

Vstupenky v hodnotě 90 – 320 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo on-line.

Večery s názvem Soirée pořádají Městská divadla pražská od roku 2013. Jde o jakési večery pro radost a potěšení jak herců, tak diváků, ve kterých se umělci Městských divadel pražských představují v poněkud netradičních rolích. Nevystupují zde totiž v divadelních inscenacích a neprezentují pouze svůj činoherní talent, ale představují se jako zpěváci, muzikanti, tanečníci či recitátoři v komponovaných a mnohdy také improvizovaných pořadech. Další Soirée je naplánováno na 11. října, kdy se sejdou umělci, kteří působili v divadelním sdružení CD 94.

i-divadlo.cz

Foto Tomáše Novotného: Tomáš Pícha

Pozvánky a konkurzy
Děkujeme – Galakoncert muzikálového herectví s Livebandem
Pozvánky a konkurzy
Konkurz do muzikálu BIOGRAF LÁSKA v Divadle Kalich
Brno
Městské divadlo Brno slaví 75 let své existence (+ program oslav)
U článku nejsou žádné komentáře. Napište svůj názor jako první!