Pozvánky a konkurzy

Městské divadlo Brno vypisuje konkurz do muzikálu “Johnny Blue”


Městské divadlo Brno vypisuje pro zájemce konkurz na obsazení rolí v novém muzikálu “Johnny Blue” Ralpha Siegela a Stanislava Moši, který bude uveden již v březnu tohoto roku ve světové premiéře v režii Stanislava Moši, a pro spolupráci na dalších projektech v této sezóně. Muzikál  o slepém zpěvákovi, kterému ďábel v ženském těle nabídne vrátit zrak výměnou za jeho duši, bude uveden 28. března 2015 místo původně plánovaného titulu “Prodaný smích”, kterého se dočkáte jako prvního titulu sezóny příští.

Městské divadlo Brno vypisuje konkurz na obsazení rolí do nově připravovaného muzikálu „JOHNNY BLUE“ a dalších projektů v sezóně 2014/2015.

Konkurz (pěvecká a taneční část) se koná 17. ledna 2015 v 10.00 hodin v prostorách MdB.

Podmínky:

– muži věk: 18 – 35 let

– ženy věk: 16 – 35 let

– pěvecká a taneční průprava

– herecké zkušenosti

– zaslání online přihlášky s fotem

– zpěv – tři muzikálové písně, z toho 2 musí být v českém jazyce

– nutný cvičební úbor pro taneční část zkoušky

Vlastní notové materiály či podklady pro zpěv si vezměte s sebou!!!

Korepetitor a zvukař budou u konkurzu zajištěni divadlem.

Online přihlášky lze zasílat nejpozději do 12. ledna 2015 na:

http://www.mdb.cz/aktuality/konkurz-70akce (on-line formulář)

Oficiální synopse

Nový původní muzikál Johnny Blue je inspirovaný faustovským tématem, které v českém prostředí známe i v podobě příběhu Strakonického dudáka, jímž se autoři nechali také inspirovat. Johnny Blue je slepý pouliční zpěvák, kterého ďábel, zde v podobě ženy Satany, svede na svou cestu. Výměnou za něco tak nehmatatelného a nejistého, jako je duše, nabídne Satana Johnnymu dar vidění. Dokud Johnny zpívá na ulici, vede spokojený život, má vedle sebe svou milovanou Marii, a tak se zdá, že mu nic nechybí. Pak se ovšem objeví přítel z dětství Fred, který jej přesvědčí, že se stane jeho manažerem a dostane jej do velkého šoubyznysu. Johnny má totiž vzácný talent, na němž se může přiživit i spousta okolních rádoby přátel. Johnny v nablýskaném pozlátkovém světě pomalu ztrácí svou původní tvář, vzdaluje se milované Marii a čím větší je jeho sláva, tím osamělejším se stává. S příchodem Satany se situace ještě přiostřuje, ačkoliv Johnny konečně uvidí svět kolem sebe, svoji duši zcela ztrácí. Naštěstí je tu ovšem ještě Marie, která na starou lásku nezapomíná a stojí jí za to o ni, respektive o něj, bojovat i se samotným peklem…

Článek je vytvořen s využitím oficiálních tiskových materiálů.


Pozvánky a konkurzy
Doplňující konkurzy do muzikálu “Lucrezia Borgia”
Pozvánky a konkurzy
Muzikál FERDA MRAVENEC míří do Divadla Hybernia a vyhlašuje konkurz
Pozvánky a konkurzy
Konkurz na taneční a pěvecko-taneční company do muzikálu DUCH v Plzni
  • Lucy

    Zdravím , prišiel už niekomu mail s pozvánkou?


  • peter

    Dobrý den, již někomu napsali o přijetí do company?


  • Denisa

    Petere, nevím, zda rozesílali maily. Nicméně na stránkách mdb.cz již visí obsazení muzikálu, tedy byl výběr pravděpodobně již ukončen.